Başlangıca Kadar - Amy Plum ePub PDF e-Kitap indir


Amy Plum - Başlangıca Kadar ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Amy Plum - Başlangıca Kadar After the End Serisi 2 PDF ePub eKitap indir

Sondan Sonra Macerası Devam Ediyor

"Klanımı kaçıranlara karşı savaşım henüz yeni başlıyordu. Ama kaygı yerine heyecan duyuyordum. Bütün hayatım boyunca elimin altında çok güçlü bir silah vardı, oysa ben onu ustalıkla kullanmayı daha yeni öğreniyordum. Kendimi durdurulamaz hissediyordum."

Klanı bir gün aniden ortadan kaybolduğunda, Juneau yalnızca arkadaşlarını ve ailesini değil, sahip olduğu her şeyi, tüm dünyasını yitirmiş oldu. Hayatının bir yalandan ibaret olduğunu anlamıştı… Klanının vahşi doğada yaşamasının nedeni nükleer bir savaştan kurtulan yegâne insanlar olmaları değildi, onlar gizleniyorlardı hem de kimsenin kendilerini bulmamasını ve sırlarını öğrenmemesini umut ederek. Sahip oldukları doğaüstü yetenekti gizlemeye çalıştıkları bu sır; onlar asla hastalanmıyor ve yaşlanmıyorlardı, ayrıca doğayla iletişim kurma becerisine sahiplerdi.

Juneau klanını bulma yolunda epeyce mesafe kat etmişti ama Miles olmasa, bunu asla başaramayacaktı. Her ne kadar başta Juneau'nun peşine düşüp onu babasına teslim etmek için çabalamış olsa da Miles artık Juneau'nun en büyük yardımcısıydı. Öyle ki Miles Juneau'nun kendisinin bile düşündüğünden çok daha güçlü olduğunu anlamasını sağladı. Ama klanını kaçıran insanlar bu kez Juneau'nun peşinde. Halkının sahip olduğu yeteneğin altında yatan gizemi çözmenin anahtarı ise Juneau'nun bizzat kendisi. Klanını kurtarmak ve sırlarını korumak için, Juneau ona öğretilenlerin ötesine geçerek gerçekte neye muktedir olduğunu ve gerçek gücünü keşfetmek zorunda.
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Başlangıca Kadar (After the End 2)
Orijinal Adı: Until the Beginning
Alt Başlık: Başlangıca Kadar Amy Plum PDF kitap indir oku
Yazar: Amy Plum
Çevirmen: Esra Çakıruylası
Seri: Sondan Sonra Serisi (After the End Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Karakterler: Juneau Gaia Newhaven, Miles Blackwell, Kenai Gaia Daly, Nome Gaia Lennert, Murray Blackwell, Whittier Graves, Pearl Rochester Newhaven, Walter Newhaven, Hunt Avery, Poe, Beauregard, Badger, The Elders, Jake, Tallie, Mikey, Sanders, Sergeant, Galena, Aniak, O'Donnell, Ben Nursall, Dr. Canfield, Holly, Sterling, Cordova, Palmer, Homer, Tok, Esther, Lakes, Gloria, Mrs. Kirby...
Mekan (Yer): New Mexico, 2014 (United States)
Yayın Tarihi: 1 Ağustos 2016
Sayfa Sayısı: 320
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055069896
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Romantizm, Fantastik, Bilim Kurgu, Distopya, Genç Yetişkin
Goodreads Puanı: 3.75/5 (değişken)

Sona Sonra Serisi;
1. Kitap: Sondan Sonra
2. Kitap: Başlangıca Kadar

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

ePub e-Kitap İndir epub ekitap indir download epub e-kitap indir epub pdf ebooks

PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks