Gus - Kim Holden ePub PDF e-Kitap indir


Kim Holden - Gus ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Kim Holden - Gus PDF ePub eKitap indir

Bundan sonra nasıl yaşayacağımı gerçekten bilmiyorum. Gün Işığım benim yalnızca en yakın arkadaşım değil, aynı zamanda da diğer yarımdı. Beynimin, vicdanımın, neşemin, yaratıcılığımın, kalbimin diğer yarısı. Diğer yarınız sizi sonsuza dek terk etmişken hayata nasıl kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ki?

Bu, Gus'ın hikâyesi. Kendini kaybetmesinin, kendini bulmasının ve iyileşme sürecinde yaşadıklarının hikâyesi. Aylar önce başlayan dönüşümümün son noktasındayım. İsteyerek verdiğim bir kararı harekete geçiriyorum. Ve çok iyi hissediyorum. Şunu iyice anladım ki, mutluluğumdan ve hayatımdan tamamen ben sorumluyum. Bu yükü benim omuzlarımdan alabilecek biri yok. Hayatı düzene sokan da benim, paramparça eden de.

Bu bir seçim. Ödüle ulaşmak için çaba göstermeniz gereken bir seçim. Aylaklık ve kayıtsızlık sizi sıradanlığa sürükler. Evet, bazen çabalamak çok zordur; fakat dikenli yollardan geçerek elde edilen zaferin ödülü daha büyük olacaktır. İşte harikalar böyle yaratılıyor. Sıradan şeyler değil, efsaneler böyle yaratılıyor. Ve ben efsane yaratmaya âşık oldum. Yaşamanın tek yolu bu.
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Gus
Orijinal Adı: Gus
Alt Başlık: Gus Kim Holden PDF kitap indir oku
Yazar: Kim Holden
Çevirmen: Mehtap Var
Seri: Gün Işığım Serisi (Bright Side Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2016
Sayfa Sayısı: 448
Dili: Türkçe
ISBN: 9786059641036
Yayınevi: Aspendos Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Aşk, Romantizm, Yeni Yetişkin, Çağdaş, Müzik, Romantik > Çağdaş Romantik, Kurgu, Genç Yetişkin, Müzik > Müzisyenler, Mizah > Komik, Epik
Goodreads Puanı: 4.57/5 (değişken)

Gün Işığım Serisi;
1. Kitap: Gün Işığım
2. Kitap: Gus

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

ePub e-Kitap İndir epub ekitap indir download epub e-kitap indir epub pdf ebooks

PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin