Bir Şeref Haykırışı - Morgan Rice (Felsefe Yüzüğü #4) PDF e-Kitap indir


Morgan Rice - Bir Şeref Haykırışı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Morgan Rice - Bir Şeref Haykırışı PDF ePub eKitap indir

“FELSEFE YÜZÜĞÜ” kısa sürede başarılı olmak için gerekli olan tüm özelliklere sahip: olaylar dizisi, karşı entrikalar, gizem, yürekli kahramanlar ve kırık kalpler, aldatma ve ihanetle bezeli yeni filizlenen ilişkiler. Size saatlerce hoş vakit geçirtecek ve tüm yaş gruplarını tatmin edecek. Tüm fantezi okurlarının daimi kütüphanesi için tavsiye edilir.
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

BİR ŞEREF HAYKIRIŞI’nda (Felsefe Yüzüğü’nün 4. kitabı), Thor Yüzler’den deneyimli bir savaşçı olarak dönüyor ve artık anavatanı için savaşmanın, yaşam ve ölüm için savaşmanın ne olduğunu öğrenmesi gerekiyor. McCloud’lar MacGil bölgesine Halka tarihinde hiç olmadığı kadar derinlere baskın yapıyorlar ve Thor bir tuzağa girerken saldırıyı savuşturma ve Kraliyet Sarayı’nı koruma görevi ona düşüyor.

Godfrey çok nadiren bulunan kuvvetli bir zehirle ağabeyi tarafından zehirleniyor ve kaderi onu ölümden kurtarmak için çırpınan Gwendolyn’in ellerine kalıyor.

Gareth daha da derin bir paranoya ve memnuniyetsizlik haline giriyor, özel savaş gücü olarak vahşi paralı askerlerden oluşan kendi kabilesini kuruyor ve Gümüş’ü devre dışı bırakıp Kraliyet Sarayı’nda bir iç savaş tehdidi yaratan bir anlaşmazlığa neden oluyor. Bunun yanı sıra, Gwendolyn’i izni olmadan evlendirebilmek amacıyla onu satıyor ve azılı Nevarunların onu alması için gizli planlar yapıyor.

Thor’un arkadaşlarıyla ilişkisi yeni yerlere yolculuk ederken, beklenmedik canavarlarla karşı karşıya gelirken ve akıl almaz savaşlarda omuz omuza savaşırken güçleniyor. Thor memleketine gidiyor ve babasıyla yaşadığı efsanevi yüzleşmede geçmişiyle, kendisinin ve annesinin kim olduğuyla ve kaderiyle ilgili büyük bir sır öğreniyor. Argon’dan aldığı en ileri seviye eğitimle, varlığından bihaber olduğu güçleri kullanarak her geçen gün daha da güç kazanıyor. Gwen ile olan ilişkisi derinleşirken, ona evlenme teklifi edebilmek umuduyla Kraliyet Sarayı’na geri dönüyor, ancak çok geç kalmış olabilir.

Andronicus bir muhbir aracılığıyla bir milyon savaşçıdan oluşan İmparatorluk ordusunu bir kez daha Kanyon’u aşabilmek ve Halka’yı yerle bir edebilmek için oraya götürüyor.

Kraliyet Sarayı’nda olaylar daha da kötüye gidemezmiş gibi gözükürken, öykü şok edici bir biçimde sona eriyor.

Godfrey hayatta kalabilecek mi? Gareth’ı tahttan indirmek mümkün olabilecek mi? Kraliyet Sarayı ikiye mi ayrılacak? İmparatorluk Kraliyet Sarayı’nı istila edecek mi? Gwendolyn Thor’a kavuşacak mı? Thor nihayet kaderiyle ilgili sırrı öğrenecek mi?

Kapsamlı bir dünya ve karakterler inşa eden BİR ŞEREF HAYKIRIŞI arkadaşlar ve aşıklar, rakipler ve talipler, şövalyeler ve ejderhalar, entrikalar ve politik oyunlar, rüştünü ispatlama, kırık kalpler, aldatmaca, hırs ve ihanetle ilgili destansı bir öykü. Bir şeref ve cesaret, kader ve yazgı ve büyücülük öyküsü. Bizleri asla unutmayacağımız, her yaşa ve cinsiyete hitap eden bir dünyaya götürüyor. 85,000 sözcükten oluşuyor.

“Aksiyonla, romansla, macerayla ve gerilimle dolu. Bu kitabı elinize alın ve ona tekrar tekrar aşık olun.”
--vampirebooksite.com (Turned yorumu)
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Bir Şeref Haykırışı (Felsefe Yüzüğü 4. Kitap)
Alt Başlık: Bir Şeref Haykırışı Morgan Rice PDF kitap indir oku
Yazar: Morgan Rice
Seri: Felsefe Yüzüğü Serisi (The Series, #4)
Seri Sıralaması: #4
Yayın Tarihi: 12 Ekim 2015
Sayfa Sayısı: 250
Dili: Türkçe
ISBN: 9781632914231
Yayınevi: Lukeman Literary Management Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Fantastik, Epik, Sihir

Felsefe Yüzüğü Serisi;
1. Kitap: Kahramanların Görevi
2. Kitap: Kralların Yürüyüşü
3. Kitap: Ejderhaların Kaderi
4. Kitap: Bir Şeref Haykırışı

Yazar'ın Diğer Kitapları / Serileri;
• Köle Tüccarları Üçlemesi
• Krallar ve Büyücüler Serisi
• Vampir Mektupları Serisi

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks

Yorum Gönder

Gerçekten çok teşekkürler.Uzun zamandır internetten bu kitabı arıyıp duruyordum sonunda bu sayfada rastlayınca çok mutlu oldum. Umarım serinin devamınıda yayınlayabilirsiniz.(gerçi bu kitap için raymond e feist kitaplarına ara vermeyi göze alabilir miyim çok kararsızımmmmmmm

arkadaşım emeğine sağlık serinin devamını da sabırsızlıkla bekliyoruz

bu arada kitabı okudum sanki kitapta eksik sayfalar var belkide kitabın orjinalii böyledir emin değilim

Teşekkür ederim. Web adresinizin yeni hali çok güzel ve kullanışlı.

Teşekkür ederim. Web adresinizin yeni hali çok güzel ve kullanışlı.

kitabın yarısı eksik hemde en önemli kısımları neden böyle anlamadım ilk kez başıma geldi bu sitede

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin