Güz Fırtınası - Rita Hunter ePub PDF e-Kitap indir


Rita Hunter - Güz Fırtınası ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Rita Hunter - Güz Fırtınası PDF ePub eKitap indir

GEÇMİŞİ, ÜZERİNE GÖLGE GİBİ DÜŞEN BİR ADAMIN TEK ÇARESİ, DAİMİ BİR GÜNEŞTİR...

"Belki de hiç... Belki de hiçbir zaman tehlikeye ne kadar yaklaştığını anlayamayacaktı. Güzel, küçük kıvılcım bilmiyordu ki bu dünyada ateşten de sıcak şeyler vardı…"

Abertillery Dükü'ne ait papaz evinde ailesiyle birlikte yaşayan Jane Hammond'ın hayatı, kendi küçük dünyası ve gizli hayalleri üzerineydi. Mutlu olduğu, kendini huzurlu hissettiği, ona göre dünyanın en güzel topraklarında yaşamanın belki de tek bedeli, efendileri olan soylunun dikkatini çekmeden, hatta var olduklarını unutturarak devam etmenin bir yolunu bulmaktı. Zira bugüne kadarki hiçbir Abertillery Dükü'nün ahlâk ya da merhametiyle övündüğü söylenemezdi.

Jane endişelerine rağmen, yeni dükün huzurlu dünyalarına ayak basmasının hiçbir şeyi değiştirmeyeceğine inanmaya hazırdı. Ne var ki, soyundan gelen uğursuzluğu gölge gibi üzerinde taşıyan ve geçmişte yaptığı korkunç şey yüzünden yargılanan dükün diğerleri kadar umursamaz olabileceğini düşünmek başlı başına bir hataydı.

Gizemli ve baştan çıkarıcı son Abertillery Dükü Alexander Darius Cunningham'ın Hammond ailesini kabul etmeye mecbur bıraktığı görev onları hiç de arzulamadıkları şekilde bir araya getirirken; tesadüfler ve güçlü güz fırtınaları, tutkulu serüvenlerinin fitilini ateşleyecekti.

"Okurken kahkahalarımı tutamadım. Jane, şimdiye kadar yazılmış en çatlak, en eğlenceli leydi olabilir. Kendisine hayran kalmamak imkânsız! Tarihi aşk sevip de Rita Hunter'ın eşsiz kalemiyle henüz tanışmamış olanlar çok şey kaçırıyorlar, benden söylemesi. Alexander ve Jane yeni favori çiftimiz olacağa benziyor."
Onur Kınacı Birler, (TheReadingLady) -

"Rita Hunter'ın romanlarında bir tarihi aşk romanında olması gerekenlerin fazlası var, azı yok." 
- Büşra Bal, (Yorumbaz) -

"Rita Hunter başucu yazarlarınızdan biri haline gelecek." 
- Önokumalar ve Fazlası -
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Güz Fırtınası
Alt Başlık: Güz Fırtınası Rita Hunter PDF kitap indir oku
Yazar: Rita Hunter
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2016
Sayfa Sayısı: 582
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055016890
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Tür: Roman, Türk Edebiyatı, Aşk, Romantizm, Tarihi Aşk, Genç-Yetişkin
Goodreads Puanı: 4.5/5 (değişken)

Kategoriler;
Edebiyat / Tarihi Aşk

ePub e-Kitap İndir epub ekitap indir download epub e-kitap indir epub pdf ebooks

PDF e-Kitap İndir pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdf epub ebooks

Yorumlar

 1. Çoook teşekkürler emeğinize şahanesiniz (h)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Sayfada çok fazla sunu yönlendirmesi mevcuttur diyor.İndiremiyorum
  yardımcı olursanız sevinirim : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğinizi anlamadım. Direk link ekli (tıkladığınızda indirme başlar). Blog Sayfaları için diyorsan özel yönlendirme kullanıyorum. Gerek yok ama daha hoş görünüyor değil mi? %99 sorun sizden kaynaklanmaktadır. AdBlock kullanın ya da destekleyen ve güncel sürümdeki tarayıcıları kullanın. (Google Chrome ve Mozilla Firefox)

   Sil
 4. neden artık yandex diske indirilemiyor

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.