Senden Sonra Ben - Jojo Moyes ePub PDF e-Kitap indir


Jojo Moyes - Senden Sonra Ben ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Jojo Moyes - Senden Sonra Ben PDF ePub eKitap indir

Beni o kadar da sık düşünme.
Sadece iyi yaşa. Sadece yaşa... Sevgiyle, Will.

Louisa Clark ve Will Traynor birlikte altı ay geçirmiştir. Koca bir yılın yarısı... Ve bu altı ay çok şeyi değiştirmiştir. Lou artık kendi hayallerinden korkan o kasabalı kız değildir fakat hayatı Will'in istediği gibi cesurca yaşamayı da başaramıyordur. Sevdiklerini kaybeden insanların yollarına nasıl devam ettiklerini bilmiyordur çünkü Will'in olmadığı bir dünya onun için hâlâ katlanılması zor bir yerdir. Boş bir apartman dairesinde yaşıyor, havaalanında korkunç bir işte çalışıyordur. Yaşasa da onun için hayat diye bir şey yoktur, ta ki karşısına onu Will'e götüren, kimsenin haberinin olmadığı bir bağlantı çıkana dek...

Kederden arınma yolculuğu hiçbir zaman dolambaçsız değildir ama hayat bazen o incecik çizgide yürürken sunar mucizelerini... Lou sonunda umudu tekrar bulup yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayabilecek midir?

Hikâyelerin mutlu sonla bitmesi için yola devam etmek gerekir...

"Aşka, kedere ve hayata sıcacık, komik ve umut dolu bir bakış... Yanınıza koca bir kutu mendil alın." 
-Stylist-

"Şaşırtıcı kurgusu, insanı kendilerine âşık eden karakterleri ve kâh ağlatıp kâh güldürmesiyle bu kitap resmen kusursuz." 
-Glamour- 

"Gündelik hayatı esprili ve sıcacık bir dille kaleme alma yeteneğine sahip olan Moyes, aşka inanmanızı sağlamadan önce yüreğinizi sızlatmayı başarıyor. Bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız." 
-Sunday Express, S- 

"Tıpkı Senden Önce Ben gibi bu kitap da yas ve yola devam etmek gibi zor konulara rağmen komik ve eğlenceli. Vakti geldiğinde hepimiz sevdiğimiz şeyleri yitiririz ama Moyes her zaman mutlu son yaşanmasa da yola devam edildiğini bize hem dokunaklı hem de esprili bir dille hatırlatıyor." 
-Miami Herald-

"Kalbi kırık bir kadının zor hayatına dair sıcacık, hüzünlü ama bir o kadar da komik bir hikâye." 
-Abendzeitung München-
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Senden Sonra Ben
Orijinal Adı: After You
Alt Başlık: Jojo Moyes Senden Sonra Ben PDF indir oku
Yazar: Jojo Moyes
Çevirmen: Fazilet Mıstıkoğlu
Seri: Senden Önce Ben Serisi (Me Before You Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 17 Haziran 2016
Sayfa Sayısı: 456
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053439042
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Kurgu, Gerçekçi Kurgu, Çağdaş, Kadın Kurgu, Chick Lit, İngiliz Edebiyatı, Yetişkin, Yetişkin Kurgu, Romantik> Aşk Hikayesi, Ölüm
Ödüller: Goodreads Choice Award Nominee for Fiction (2015)

Senden Önce Ben Serisi;
1. Kitap: Senden Önce Ben
2. Kitap: Senden Sonra Ben

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

epub ekitap indir download epub e-kitap indir epubpdf ebooks

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Yorumlar

  1. Beklediğim kitaplardan biriydi, ancak linklere tıklayınca indirecek bir şey açılmıyor. Yenileme imkanınız varsa çok sevinirim :) Sevgiler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.