Zamansız Fırtına - Linda Howard PDF e-Kitap indir


Linda Howard - Zamansız Fırtına ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Linda Howard - Zamansız Fırtına PDF ePub eKitap indir

Otuzlu yaşlarında, kötü bir evliliği geride bırakmış bir kadın ile ordudaki görevinden ayrılmış, içine kapanık, sert ve çekici bir adamın yolları aynı kasabada av rehberliği yapan iki rakip olarak kesişir. Her şey Angie'nin, müşterilerini götürdüğü av sırasında görmemesi gereken bir cinayete tanık olmasıyla başlar. Genç kadın artık dolu bir silahın yanlış tarafındadır, onu bu beladan kurtaracak tek kişi ise rakibi Dare'dir. Kör edici fırtına patlak verdiğinde olaylar tahmin edilemez bir hızla gelişir. Tehlikenin doruklarına ulaşan bu kaçma kovalamaca, iki rakibi beklenmedik bir sona doğru sürükleyecektir. Gölge Kadın, Gözyaşlarını Sildiğim Gün ve Aşk Tuzağı'yla okurları kendine bağlayan Linda Howard, ateşli duygularıyla savaşmak zorunda kalan karakterleriyle tutkulu bir maceraya daha imza atıyor.

"Dikkat çekici bir hikâye... Romantik gerilim söz konusu olduğunda Linda Howard'ın romanlarından daha iyisini bulmak zor."
-Romance Reader-

"Baştan çıkartıcı bir hayatta kalma hikâyesi. Dur durak bilmeyen bir roman."
-Book Reporter-

"Romantik gerilime vurulan sağlam bir mühür. Kalp atışlarınızı hızlandıracak, güçlü bir mizaha sahip, ateşli bir roman."
-RT Book Reviews-

"Zamansız Fırtına, macerayı ve keskin virajları seven okurlar için tadına doyulmaz bir roman."
-Fresh Fiction-
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Linda Howard
Çevirmen: Duygu Özen
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053489245
Yayınevi: Martı Yayınları

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Yorumlar

 1. Virüs uyarısı veriyor. Saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorun yandexten kaynaklanmaktadır. Dosyada sorun yoktur. Ayrıntılardan girip indirebiliyorsunuz.

   Sil
 2. Fırtına ve ayı aynı dedi ya :) Güzel bir kitap,orta halli bir aksiyon,biraz çene,bir ayının iç sesi :) Tavsiye ederim, tesekkürler

  YanıtlaSil
 3. Fırtına ve ayı aynı dedi ya :) Güzel bir kitap,orta halli bir aksiyon,biraz çene,bir ayının iç sesi :) Tavsiye ederim, tesekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.