Savaşçı Varis - Cinda Williams Chima ePub PDF e-Kitap indir


Cinda Williams Chima - Savaşçı Vâris ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Cinda Williams Chima - Savaşçı Varis PDF ePub eKitap indir

Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki büyük hane... Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam...

On altı yaşındaki Jack, Ohio'nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir. Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar güçlü ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir: O aslında aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind'in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri yer almaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun'dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir'i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, aynı zamanda son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

"Chima'nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor. Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli gelişirken hızı da asla kesilmiyor. Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar." 
-Bulletin of the Center for Children's Books-

"Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, neredeyse kusursuz bir roman..." 
-Voya-

"Kadim büyüleri ve modern gençliği zekice birleştiren bir hikâye." 
-Kliatt-
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı: Savaşçı Vâris
Orijinal Adı: The Warrior Heir (Türkçe)
Alt Başlık: Cinda Williams Chima - Savaşçı Varis PDF eKitap indir
Yazar: Cinda Williams Chima
Çevirmen: Uğur Emre Yürük
Sayfa Sayısı: 416
Yayın Tarihi: 11 Mart 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053437796
Yayınevi: Pegasus
Tür: Genç-Yetişkin, Macera, Fantezi, Sihir, Paranormal, Romantik

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

epub ekitap indir download epub e-kitap indir epubpdf ebooks

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Yorumlar

 1. Konu saglam sabırsızlanıyorummm!!!

  YanıtlaSil
 2. merhabalar ben kitabı indirmek istiyorum ama ne zaman pdf olarak indirmeye çalışsam kötü amaçlı yazlım olarak karşıma bir sayfa çıkıyor acaba bu sorun sadece benden mi kaynaklı yoksa bir problem mi var yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorun yandexten kaynaklanmaktadır. Zaten yönlendirilen site yandexin kendi sitesi. Ayrıntılardan indirebilirsiniz. http://image.prntscr.com/image/34854e9e5b4647029c17975f764815c6.png

   Sil
  2. cevabınız teşekkürler peki aynı şekilde diğer kitapları da indirmek mümkün müdür

   Sil
  3. Aynen bu hatayı veren linklerde sağ altta ayrıntılara tıklayıp indirebilirirsiniz.

   Sil
 3. yandex.dowlander sitesinde sorun mu var çünkü kitabı indiremiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkte ve dosyada sorun yoktur. Ayrıntılardan indirebilirsiniz.

   Sil
 4. kitabı indirirken problem yaşıyorum . Kötü aamaçlı yazılım diyor ne yapmam gerekiyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkte ve dosyada sorun yoktur. Çıkan uyarı sayfasının sağ alt köşesinde ki ayrıntılar kısmından indirmeye devam edebilirsiniz. İçiniz rahat olsun sorun chrome tabanlı tarayıcılarda yani yandexten kaynaklanmaktadır.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.