Kusursuz İnsanlar - Peter James PDF e-Kitap indir


Peter James - Kusursuz İnsanlar ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Peter James - Kusursuz İnsanlar PDF ePub eKitap indir

İnsanİ olan her şey, ilerlemediği sürece geriler. Tek istedikleri sağlıklı bir çocuktu. Yaşadıkları ise tam anlamıyla bir kâbus.

"Tüm hastalıkların kökünü kurutabilirim." John ve Naomi Klaesson, genetik bir hastalık sebebiyle çocuklarını kaybettikten sonra yıkılmıştı. Yeni bir çocuk sahibi olmayı her şeyden çok istiyorlardı ama o çocuğun da aynı hastalığı taşıma riski yüksekti.

"Size her zaman hasretini çektiğiniz çocuğu verebilirim."

Derken, Doktor Dettore ile tanıştılar. Dettore, kullandığı birtakım metotlar sayesinde onları, hastalık yüzünden çocuk kaybetmenin acısından tamamen kurtarabilirdi. Böylece yolculukları başladı.

"Kusursuz insanlar yaratabilirim." Ellerine verilen listeyi gördüklerinde bir şeylerin ters gidebileceğini anlamaları gerekirdi. Göz ve saç rengi seçimi, spor becerileri... Çocuklarını tam anlamıyla istedikleri gibi tasarlayabileceklerdi. Ve artık geri dönüş yoktu. Naomi hamileydi ve şimdiden ters giden bir şeyler vardı...

"Biz ışık hızından daha yüksek hızla seyahat edebilmenin ve atalarımızın hayal bile edemediği birçok şeyin eşiğinde duran bir türüz ama henüz kalbimizdeki nefretle nasıl baş edeceğimizi öğrenebilmiş değiliz."

"Peter James, en iyi polisiye-gerilim yazarlarından biri." 
-Karin Slaughter-

"James gitgide mükemmelleşiyor ve birinci sınıf romanlarıyla kazandığı başarıyı sonuna kadar hak ediyor." 
-Independent on Sunday-
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı: Kusursuz İnsanlar
Orijinal Adı: Perfect People
Yazar: Peter James
Çevirmen: Bilge Gündüz
Sayfa Sayısı: 595
Baskı Tarihi: 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786051429366
Yayınevi: Artemis Yayınları
Tür: Kurgu, Bilim Kurgu, Gizem, Suç, Gerilim, Çağdaş, Yetişkin
Ödüller: Wellcome Book Prize Nominee for Shortlist (2012)

Kategoriler;
Edebiyat / Polisiye

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.