Köprü - Claire Wallis ePub PDF e-Kitap indir


Claire Wallis - Köprü ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Claire Wallis - Köprü PDF ePub eKitap indir

Köprüde dikiliyorum. Birdenbire, acımasız bir netlikle farkına varıyorum. Bir tek ben olmadığımı anlıyorum. Bunu daha önce de yaptığını biliyorum. Diğer kadınlarla. Başka şehirlerde. Başka köprülerde. Ama önemi yok. Onlar ben değildi.

Emma Searfoss hayatı boyunca, kendisini taciz eden üvey babasından kaçmıştı. Evden ayrılmasının sebebi oydu. Ailesinden geriye kalanlarla bağını koparmasının sebebi oydu. Hepsinden önemlisi kontrol edemediği öfkesinin sebebi oydu. Yeni dairesinde mutfağını tamir etmek için yardıma komşusu geldiğinde, adamın esrarengiz büyüsü Emma'nın içindeki alevi sakinleştirmişti. David sakin ve kontrollüydü, ve Emma onun yanındayken hayatında ilk kez hissettiği bir güven duygusuna kapılmaya başlamıştı. Oysa ki David'in kendi ürpertici sırları vardı ve Emma tehlikeli bir çizgide yürüyordu; fakat David'in çekimine karşı koymak neredeyse imkânsızdı…

“Daha ilk sayfadan okuru büyüleyen Köprü'nün sayfalarını heyecanla çevirecek, neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.”
- Gözlerindeki Canavar ve Ruhumdaki Canavar romanlarının çoksatan yazarı JM Darhower.

“Başladığınız andan itibaren elinizden bırakamayacaksınız! Fazlasıyla gizemli.”
- Aestas Book Blog

“Kesinlikle karşınıza çıkacak en farklı yeni yetişkin romanlarından biri. Sizi şaşırtacak ve etkileyecek bir kitap arıyorsanız, Köprü tam aradığınız şey.”
- RT Book Reviews
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı: Köprü
Orijinal Adı: Push
Alt Başlık: Push Serisi 1
Yazar: Claire Wallis
Çevirmen: İnci Nazlı
Baskı Tarihi: 11 Mart 2016
Sayfa Sayısı: 408
Dil: Türkçe
ISBN: 9786055016784
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Yeni Yetişkin, Romantik, Karanlık, Macera-Aksiyon, Çağdaş, Gerilim, Sosyoloji> Suistimal, Yetişkin

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

epub ekitap indir download epub e-kitap indir epubpdf ebooks

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Yorumlar

 1. Çooook güzel kitaplar paylaştınız.Çok teşkkürler bitanesinizzz iyi ki varsınız :)

  YanıtlaSil
 2. Admin bu kadar costun madem tam isabet ide yayinlarmisin birde elle kennedy hata yi istiyorum. :) bu arada emeginize saglik.

  YanıtlaSil
 3. kötü siteye yönlendiriyor diyor o yüzden inmiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karşınıza çıkan uyarı sayfasının sağ alt köşesindeki ayrıntılar kısmından indirmeye devam edebilirsiniz. Dosyada veya linkte sorun yoktur. Sorun yandexten kaynaklanmaktadır.

   Sil
 4. Gerçekten çok iyi bir site.Her zaman aktif olun , eksik olmayın.Teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.