Toz - Sam Hawksmoor ePub PDF e-Kitap indir


Sam Hawksmoor - Toz ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Sam Hawksmoor - Toz PDF ePub eKitap indir

Dönüp baktığında, ondan geriye bir avuç toz kaldığını gördü... Bu bir hayal miydi? Yoksa bir kâbus mu? Olağanüstü yetenekleri yüzünden odasına kapatılmasının üzerinden tam altı hafta geçti. Annesine göre Genie, şeytan tarafından ele geçirilen, günahkâr bir kızdı ve normal bir yaşamı hak etmiyordu. Herkesin korktuğu güçleri, Genie'ye kaybolan çocuklara dair imgeler göstermeye başladığındaysa, her şey daha garip bir hal aldı. Genie, cevapları aramak üzere çıktığı yolda, var olmaya dair yeni ve hepsinden daha önemli bir soruyla karşılaşacaktı: Bedenlerimizin dışında bir yaşama başlamak mümkün müydü?
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Sam Hawksmoor
Sayfa Sayısı: 480
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

  1. Eski linklerdeki çoğu kitap açılmıyor. Ne zaman düzelir? Veya düzelecek mi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Toplu olarak yapılamadığı için hepsine teker teker el atmak gerekiyor. O kadar çok ki ne zaman hepsini güncellersin dersen zaman veremem. İstedikleriniz var ise link silinmiş diye yorum yaparsanız öncelik verip onları güncellerim.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.