Gölgedeki Işığım - A. Meredith Walters PDF e-Kitap indir


A. Meredith Walters - Gölgedeki Işığım ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
A. Meredith Walters - Gölgedeki Işığım PDF ePub eKitap indir

A. Meredith Walters - Find You in the Dark #2 - Gölgedeki Işığım

Aşk sizi gölgelere hapsetse de daima bir umut vardır...

Clay'i bir daha asla göremeyeceğini düşünen Maggie kalbinin dağılan parçalarını toplayıp hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Çünkü Clay böyle istemiştir.

Tedavi gördüğü klinikte, Clay'in, Maggie'yi düşünmeden geçirdiği bir tek gün bile yoktur. Yavaş yavaş iyileşse de, kalbi hâlâ onu kurtarmaya çalışan kıza aittir.

Ani bir trajedi onları tekrar bir araya getirdiğinde Maggie ile Clay için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ama değişmeyen bir şey varsa o da birbirlerine duydukları o büyülü aşktır. Bir de karanlığı, o hep istedikleri mutlu sona dönüştürebileceklerine dair besledikleri umut...
(Tanıtım Bülteni)

Orijinal Adı: Light in the Shadows
Yazar: A. Meredith Walters
Çevirmen: Duygu Yücel
Seri: Karanlıkta Buldum Seni Serisi (Find You in the Dark, #2)
Seri Sıralaması: #2
Sayfa Sayısı: 421
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9789759999315
Yayınevi: GO!

Find You in the Dark Serisi;
1. Kitap: Karanlıkta Buldum Seni
2. Kitap: Gölgedeki Işığım

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir pdfepub ebooks

Alternatif Link: Google Drive

Yorumlar

 1. Şu an matematik sınavındayım kalkıp çığlık çığlığa bagirmamak delice dans edip hunharca kahkaha atmamak için zor duruyorum kağıdı teslim etmeseydim üzerini karalardim djfjfnfnf seni seviyorum bizimherseyimiz ♥♡♥♡♥♥♥♥♥

  YanıtlaSil
 2. Dosya açılmıyor bakarmisiniz

  YanıtlaSil
 3. Dosya açılmıyor bakarmisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linklerde ve dosyada sorun yoktur. Okuyucunuzu veya uygulamalarınızı güncel tutunuz. Eğer halen indiremediyseniz epostanızı yazın göndereyim.

   Sil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil
  3. Şimdi sıkıntıyi şöyle anlatayım herseye giriyoruz ve kitabıda indiyoruz lakin telefonda accagimiz zaman açılmıyor sırf bende olmuyor galiba isterseniz sizde bi deneyin ilgilendiğiniz için teşekkürler

   Sil
  4. Telefonumda açmayı denedim bende hiç sıkıntı olmadı. Adobe PDF Görüntüleyiciyi kullandım açarken siz ne kullanıyorsunuz. Belki ondan da kaynaklanıyor olabilir.

   Sil
 4. Dosya açılmıyor. Sayfalar bos.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. Dosya indirilemiyor. Bir bakar mısınız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 5 sn. geçtikten sonra reklamı geç dedikten sonra yandex disk'ten indirip pc'den pdf ya da telefondan epub olarak okuyabilirsiniz. Tam olarak hangi aşamada sıkıntı yaşadınız? Yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. İsterseniz size de eposta olarakta gönderebilirim.

   Sil
 7. Ben yandex diske giriyorum zaten sorun indir dedigimde dosyayi bozuk olarak görmesi. Ayni anda diğer kitaplarinizi indirdim bir sorun yaşamamiştim ama bu kitabı indiremiyorum maalesef.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herhangi kullandığınız bir antivirüs programı varsa onu devre dışı bırakın ve öyle indirmeyi deneyin. Eğer yandex diskte indirmeden dosya bozuk hatası bende vermiyor ama sizde öyle birşey varsa linki güncelleyeceğim. Lütfen geri dönüş yapın.

   Sil
  2. İlginiz için teşekkürler dediklerinizi deneyecegim

   Sil
  3. Google drive linki için teşekkürler indirebildim çok saolun

   Sil
 8. Sahte Romeo kitabını yükler misiniz?

  YanıtlaSil
 9. Sahte Romeo kitabını yükler misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.