Psikopat - Scott Nicholson PDF e-Kitap indir


Scott Nicholson - Psikopat ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Scott Nicholson - Psikopat PDF ePub eKitap indir

Şerif yıllar önce kardeşini bir kilisede kaybeder. Kardeşinin ölümünden sonra bu kilisede işlenen cinayetleri kimin yaptığını bulmaya çalışır.

Onu yok etmek kolay değil! Çünkü o, normal değil! Tehlikeli ve kurnaz! Evet, etten ve kemikten! Farklı bir ruh taşıyor. Sadece onun gibi olanlar onu yok edebilir. Peki, ya onlar bunun farkında değillerse!

Sakin bir hayat süren kasabada yirmi yıl boyunca kapalı tutulan kilise ve yanındaki mezarlıkta akıl almaz cinayetler işlenmektedir. Bu olayı çözmek ise kasabanın 25 yıllık Sheriff'i Frank'a düşmektedir. Fakat Sheriff Frank bu kiliseden nefret etmektedir. Sebebi ise yirmi yıl önce kilisenin kapanmasına neden olan küçük kardeşi Pines'in burada feci bir kaza sonucu ölmesidir.

Bu cinayetler işlenirken akıl almaz bir şekilde küçük kardeşi Pines Sheriff’in her akşam rüyasına gelmekte ve kurtar beni Frank sesleri ile onu gerçeği bulmaya çağırmaktadır.
Sheriff Frank bu cinayetleri ve kardeşinin gizemini çözebilecek mi?
Cinayetleri işleyen bir yaratık mı yoksa kasabanın içinden biri mi?
Scott Nıcholson’un paranormal dünyası size, kendinizi karakterlerden biri gibi hissttirecek ve heyecanlandıracak. Aksiyonun hiç durmadığı müthiş bir gerilim.
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Psikopat
Alt Başlık: Psiokpat PDF indir oku
Yazar: Scott Nicholson
Çevirmen: Berna Kahraman
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2016
Sayfa Sayısı: 384
Dili: Türkçe
ISBN: 9786059928502
Yayınevi: Panaroma Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Korku, Gerilim, Cinayet, Ölüm

Diğer Kitapları
• Bukalemun

Kategoriler;
Edebiyat / Gerilim-Korku

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

  1. Yanıtlar
    1. Linkte ya da dosya da sorun yoktur. PDF'yi açtığınız uygulamayı güncelleyiniz.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.