Hızlı Kız - Suzy Favor Hamilton ePub PDF e-Kitap indir


Suzy Favor Hamilton - Hızlı Kız ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Suzy Favor Hamilton - Hızlı Kız PDF ePub eKitap indir

O doğuştan hızlıydı...

Suzy Favor Hamilton, çocukluk ve gençlik dönemi boyunca hiçbir yarışı kaybetmedi. Kusursuz bir vücuda, baştan çıkarıcı bir güzelliğe ve inanılmaz bir azme sahipti. Onun için hayatın tek anlamı kazanmaktı. Dünya şampiyonaları ve olimpiyatlara kadar uzanan kariyeri boyunca otoriteler ve sporseverler tarafından her zaman takdir edilen müthiş bir koşucu oldu.

Kolejde tanıştığı ve kısa zaman içinde birbirlerine âşık olarak evlendikleri Mark'la mutlu bir evlilikleri, dünya tatlısı bir kızları, tatmin edici bir kazancı olan kendilerine ait bir işleri, harika bir evleri, anlayışlı bir aileleri ve konforlu, mutlu bir yaşamları vardı. Ancak bunların hiçbiri artık Suzy'yi tatmin etmez olmuştu ve aradığı şeyi bir Las Vegas gezisi sırasında buldu. Bu günahlar şehrinde aslında olmak istediği kişinin ne olduğunu keşfetmişti: O seks için yaratılmıştı ve bu dürtüsünü tatmin etmenin en kolay yolu da eskortluk yapmaktı. Bu keşfinin ardından çifte bir hayat yaşamaya başladı: Wisconsin'de mazbut ev kadını Suzy, Las Vegas'ta ateşli fahişe Kelly...

"Hızlı Kız", içindeki iblisle tek başına mücadele eden ve huzuru bulmak için tüm hayatını feda eden bir kadının şok edici ve ilham verici gerçek hikâyesidir...
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Hızlı Kız
Orijinal Adı: Fast Girl Hızlı Kız PDF indir oku
Alt Başlık: Gerçek bir hikâye: Delilikten kaçmak için koşmakla geçen bir hayat...
Yazar: Suzy Favor Hamilton
Çevirmen: Sarah Tomlinson
Yayın Tarihi: Şubat 2016
Sayfa Sayısı: 280
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053110798
Yayınevi: Destek Yayınları
Tür: Edebiyat, Genç-Yetişkin, Anı-Mektup-Günlük, Biyografi/Otobiyografi, Realist, Kurgusal Olmayan, Spor, Psikoloji/Ruhsal Hastalık, Yetişkin

Editör Notu: Atletik Sporcu olan Suzy Favor Hamilton'ın hayatını konu alan otobiyografi kitabı. Gerçek bir hikayedir. Amerika'da talk showa filan çıkmıştır. Meraklı varsa daha fazlasını araştırabilir.

Kategoriler;
Kurgu Dışı / OtoBiyografi

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

 1. Yardımcî olurmusunuz sayfa bulunamadı diyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linklerde sorun yoktur. Daha bir iki saat önce paylaştım. Sanırım yanlış yazıya yorum yaptınız. Eğer açılmıyorsa tarayıcınızı güncelleyin ve adblock kullanın.

   Sil
 2. Aşk sarmalı ni da yayınlar misiniz acaba :)

  YanıtlaSil
 3. Müjde Akanoğlu Bana Bir Masal Anlatsana kitapını yükleyebilir misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.