Aşka İnanınca - Nicholas Sparks ePub PDF e-Kitap indir


Nicholas Sparks - Aşka Inanınca ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Nicholas Sparks - Aşka İnanınca PDF ePub eKitap indir

İlk romanından bugüne heyecan ve ateşinden hiçbir şey kaybetmeyen bir romans yazarı tarafından yaratılan müthiş bir aşk masalının ilk perdesi: Aşka İnanınca.

Doğaüstü olayların maskesini indirmekten hoşlanan Jeremy Marsh, Kuzey Carolina, Bone Creek yerel mezarlığındaki hayaletleri araştırmak üzere oraya gittiğinde kütüphaneci LExie ile tanışıyor. Jeremy mantık dışı olayları araştırmaya devam ettikçe, Lexie'ye ve o güneyli, güzelliğine de iyice âşık oluyor. Sparks, görülemeyen ve açıklanamayan bazı şeylere olan inancı ortaya çıkartmak için kendi sihrini kullanıyor.

"Aşkta risk almak kalbin sesine kulak vermek üzerine nefis bir roman. Aşka İnanınca ile sevginin mucizesine bir kez daha inanacaksınız."
-New York Times

"İpek kadar pürüzsüz ve muhteşem derecede şeker!"
-Publishers Weekly

"Hoş gelişmelerle dolu. Sparks hayranları bayılacak."
-Library Journal

"Aşka İnanınca'daki çelişkiler ve karmaşalar alkışı hak ediyor. Eşsiz vce hayaletimsi ışıkların gizemi çözülürken gösterilen titizlik, ana karakterlerin hayatlarındaki önemli ayrıntılarda da aynen devam etmiş."
-Associated Pres
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Aşka İnanınca
Orijinal Adı: True Believer
Alt Başlık: Jeremy Marsh & Lexie Darnell Serisi 1
Yazar: Nicholas Sparks
Çevirmen: Türkan Çolak
Seri: Jeremy Marsh & Lexie Darnell Serisi (Jeremy Marsh & Lexie Darnell Series, #1)
Seri Sıralaması: #1
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2011
Sayfa Sayısı: 404
Dili: Türkçe
ISBN: 9786054228409
Yayınevi: Artemis Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Spekülatif kurgu, Polisiye

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

 1. Siteyi açınca şok oldum. Uzun zaman süren sessizlikten sonra bir geldiniz pir geldiniz :)
  Şunu farkettim ki harika paylaşımlar yaptığınız halde o kadar yorum yok. Siteyi biraz güncelleyip mesela kitap yorum blogu tarzında inceleme yazıları altta indir butonuyla çok güzel olur. Veya kitapların konuşulup tartışılabileceği bir bölüm,üyelik gibi şeyler. Lütfen yanlış anlamayın paylaşımlarınızı sevdiğim ve daha da geliştiğinizi görmek istediğim için söylüyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitap paylaşmama rağmen pek kitap okuyan biri değilim o yüzden yorum yapmam doğru olmaz ama kitap yorumu yapan blogların yorumlarını paylaşabilirim. Düşünceniz için teşekkürler.

   Sil
 2. yilanin golgesinide yayinlarmisiniz

  YanıtlaSil
 3. yilanin golgesinide yayinlarmisiniz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.