Can Kırıkları - Paula Daly ePub PDF e-Kitap indir


Paula Daly - Can Kırıkları ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Paula Daly - Can Kırıkları PDF ePub eKitap indir

Önce güvenmeyi öğrenirsin, sonra da bunu bir daha yapmaman gerektiğini...

En yakın arkadaşınız hayatınızı elinizden alırsa ne yaparsınız?

Natty ve Sean, yıllarca çabaladıktan sonra kusursuz bir aile kurmuş gibi görünen mutlu bir çifttir. Ama kusursuzluk diye bir şey yoktur ve çift bunu, Natty’nin eski dostu Eve’in onları ziyaretiyle birlikte acı bir şekilde öğrenir. Eve’in tam ihtiyaç duydukları anda uzattığı yardım eli, bu mutlu aileyi paramparça edecek ve geride tüm geçmişlerini sorgulamalarına neden olacak sorular bırakacaktır.

Tutkulu, kayda değer ve unutulmaz iki roman karakterinin sizi öfkelendirecek keskinliği... Çünkü iki kadının arkadaşlığından daha tehlikeli patlayıcı bir madde yoktur.

"Can Kırıkları"Daly’nin psikolojik gerilime olan hâkimiyeti göz alıcı... Beklenmedik olay döngülerine sahip bu sinsi hikâyesinde, okuyucularına arkadaşlarını ne kadar iyi tanıdıklarını ve hayatlarının ne kadar güvende olduğunu sorgulatıyor." 
-Mystery Scene -

"Hikâye, güvenin bir yanılsama olduğu gibi korkutucu bir kavramı ele alıyor. Okurken tırnaklarınızı kemirmekten ve arkadaşlarınızı ne kadar iyi tanıdığınızı merak etmekten kendinizi alamayacağınız nefes kesici bir roman." 
-Shelf Awareness -
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Can Kırıkları
Yazar: Paula Day
Çevirmen: Selma Songür
Editör: Burcu Karatepe
Yayın Tarihi: 1 Aralık 2015
Sayfa Sayısı: 400
Dili: Türkçe
ISBN: 9786059864497
Yayınevi: Eksik Parça Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Genç-Yetişkin

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

  1. Acaba yayınevi kitabın ismi için Şebnem Ferah'a telif ödedi mi merak ettim. Eminim bir yayınevi olarak telif hakkının öneminin farkındadırlar.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ödediklerini zannetmiyorum. Biri kitap biri şarkı klibi.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.