Seninle Başım Dertte - Cathy Cole ePub PDF e-Kitap indir


Cathy Cole - Seninle Başım Dertte ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Cathy Cole - Seninle Başım Dertte PDF ePub eKitap indir

Cathy Cole - Kalp Yanı Koyu 2 Seninle Başım Dertte

Kalpyanı Koyu; hayat ve aşkın konuştuğu yer... Polly Nelson, Kalpyanı Koyu Lisesi'ne giden kibirli, kendini beğenmiş çocuklarla asla çıkmayacağına yemin eder. Özellikle de Ollie Wright'la. Çünkü Polly'nin nefret ettiği her şey Ollie'dedir. Peki, neden Polly onu düşünmeden duramaz?

Kalpyanı Koyu'na hoş geldiniz Bir İngiliz kasabası olan Kalpyanı Koyu'ndaki bir grup genç kızın hayatlarına, aşklarına ve sırlarına odaklanan kitap bol bol romantizm vaat ediyor. Gençlik aşklarının karmaşık, tuhaf ama tamamen romantik doğası kitaba yansıyor. Romantik olduğu kadar gizemli

Kitap içerdiği aşk öyküsünün yanı sıra, ilk kitabın başkarakteri Lila'yı çevreleyen gizemle de ilgiyi ayakta tutmayı başarıyor. Cathy Cole'un sözünü sakınmayan, dışadönük ve ilginç bir karakter olarak yarattığı Lila, geçmişindeki sırlardan kaçmaya çalışırken aşk heyecanını tadıyor.
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Seninle Başım Dertte
Orijinal Adı: Heartside Bay: Trouble With Love
Alt Başlık: Cathy Cole - Kalpyanı Koyu 2 Seninle Başım Dertte
Yazar: Cathy Cole
Çevirmen: Serap Güneş
Seri: Kalp Yanı Koyu Serisi
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 18 Ocak 2016
Sayfa Sayısı: 160
Dili: Türkçe
ISBN: 978-605-9126-17-5
Yayınevi: Pena Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Gençlik, Aşk

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk


Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.