Kıyamet Kitabı - Connie Willis ePub PDF e-Kitap indir


Connie Willis - Kıyamet Kitabı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Connie Willis - Kıyamet Kitabı PDF ePub eKitap indir

İlk olarak 1992'de yayımlanan ve tüm zamanların en iyi bilimkurgu eserlerinden biri olarak gösterilen Kıyamet Kitabı, Hugo, Nebula ve Locus ödüllerini almış, Arthur C. Clarke ve BSFA ödüllerine de aday gösterilmiştir.

Bugüne kadar toplamda 11 Hugo ve 7 Nebula ödülü kazanan ünlü bilimkurgu yazarı Connie Willis, 2011'de Amerikalı Bilimkurgu ve Fantezi Yazarları Derneği tarafından Yaşam Boyu başarı ödülüyle onurlandırılmıştır. Bu ödül daha önce Ursula Le Guin, Michael Moorcock, Ray Bradbury ve Isaac Asimov gibi isimlere verilmiştir.

Sadece bilimkurgu okurlarının değil, tarihi roman hayranlarının da beğeniyle okuyacağı, sürükleyici bir öykü... Zamanda yolculuk yapıp 1348 yılına, İngiltere'deki Kara Veba salgınının tam ortasına giden Kivrin'in macerası, insanlığın hem geçmişi hem de geleceği üzerine yazılmış en güzel metinlerden biri.

"Usta işi bir kitap."
- New York Times - 
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Kıyamet Kitabı
Orijinal Adı: Doomsday Book
Alt Başlık: Tarihin en karanlık günlerine bir zaman yolculuğu...
Yazar: Connie Willis
Çevirmen: Özlem Yüksel
Yayın Tarihi: 13 Mart 2013
Sayfa Sayısı: 592
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053752752
Yayınevi: İthaki Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Bilim-Kurgu
Ödüller: Hugo: En iyi roman ödülü, Locus: En iyi bilimkurgu romanı ödülü, Nebula: En iyi roman ödülü

Kategoriler;
Edebiyat / Bilimkurgu


Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.