Doctor Who Dehşet Ağı - Mike Tucker ePub PDF e-Kitap indir


Mike Tucker - Doctor Who Dehşet Ağı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Mike Tucker - Doctor Who Dehşet Ağı PDF ePub eKitap indir

12. Doktor’un 2. romanı olan “Doctor Who Crawling Terror”‘ın Türkçe çevirisi “Doctor Who Dehşet Ağı” İthaki Yayınları’ndan çıktı.

"Daha büyük bir böcek göreceğinizi hiç sanmıyorum." Doktor bu kez, İngiltere'nin Wiltshire kasabasının bütün sakinliği arasında II. Dünya Savaşı'ndan kalma bir gizemi aralamaya götüren esrarengiz ve ürkütücü macerasıyla karşınızda!

Gabby Nichols oğlunu uyuturken aniden kızının bağırışını duyar. "Anne! Odamda bir örümcek var." Ve birden çığlıklar başlar… Kevin Alperton okula giderken büyük bir sivrisinek tarafından saldırıya uğrar. Ve işler tehlikeli bir hal alır. Yine de Doktor'u asıl endişelendiren ne koca bir örümcek ağı yumağıyla kozalanmış ölü bir ceset ne de mutasyona uğramış böcek sürüsüdür. Kasabanın dış dünya ile bütün bağlantılarının kesilmesinin ve böceklerin yavaşça kontrolü ele geçirmesinin önüne geçilebilecek mi? Antik bir taş çemberdeki tuhaf semboller ne anlama gelmekte? Kökü II. Dünya Savaşı'na dayanan bu gizem çözülebilecek mi?
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Doctor Who Dehşet Ağı
Orijinal Adı: Doctor Who: The Crawling Terror (12th Doctor novel)
Alt Başlık: Dr Who Dehşet Ağı PDF oku eKitap İndir
Yazar: Mike Tucker
Çevirmen: Nazlı Saltan
Yayın Tarihi: 4 Aralık 2015
Sayfa Sayısı: 192
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053755104
Yayınevi: İthaki Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Bilimkurgu, Macera, Fantastik

Hakkındaki Diğer Kitaplar:
• 11 Doktor 11 Öykü - 11 Yazar
• Trenzalore Öyküleri

Kategoriler;
Edebiyat / Bilim Kurgu

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.