Cesurun Yükselişi - Morgan Rice ePub PDF e-Kitap indir


Morgan Rice - Cesurun Yükselişi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Morgan Rice - Cesurun Yükselişi PDF ePub eKitap indir

Morgan Rice Krallar ve Büyücüler 2. Kitap: Cesurun Yükselişi

CESURUN YÜKSELİŞİ, Morgan Rice’ın çok satan destansı fantezi dizisi (EJDERHALRIN YÜKSELİŞİ ile başlayan, ücretsiz indirin!) KRALLAR VE BÜYÜCÜLER’in 2. kitabı.

Ejderha saldırısının ardından Kyra çok acil bir göreve göderilicektir: Escalon’u boydan boya geçmesi ve gizemli Ur Kulesi’nde dayısını araması gerekmektedir. Kim olduğunu, annesinin kim olduğunu öğrenme ve eğitim alıp özel güçlerini geliştirme zamanı gelmiştir. Bu tek başına bir kız için tehlikelerle dolu bir görev olacaktır, Escalon vahşi yaratıklar ve insanlar nedeniyle tehlikelerle doludur ve bu görev hayatta kalmak için tüm gücünü harcamasını gerektirecektir.

Babası Duncan adamlarını güneye, muhteşem su sahil şehri Esephus’a götürmeli ve sevgili yurttaşlarını Pandesia’nın demir prangalarından kurtarmayı denemelidir. Eğer başarılı olursa tehlikeli Hiddet Gölü’ne ve oradan da, Escalon’un en sert savaşçılarının, başkenti almak için bir şansı olacaksa, ihtiyacı olacak adamların yaşadığı, Kos’un buzlu tepelerine gitmesi gerekecektir.

Alec, Marco ile birlikte, kendini bulmak için Ateş Duvarları’ndan kaçmıştır. Dikenli Orman’ın içinden kaçarken, egzotik canavarlarca kovalanır. Ailesiyle yeniden kavuşmayı umarak, memleketine dönmek için çıktığı bu yolculuk çok asap bozucu bir hal alacaktır. Memleketine vardığında ise buldukları onu şoke edecektir.

Merk, her ne kadar yanlış olduğunu düşünüyor olsa da dönüp kıza yardım eder ve kendini hayatı boyunca ilk kez bir yabancının hayatına karışmış olarak bulur. Ur Kulesi’ne yaptığı kutsal yolculuktan vazgeçmeyecektir ve kulenin hiç de tahmin ettiği gibi olmadığını fark ettiğinde kendini ıstırap içinde bulacaktır.

Vesuvius yeraltındaki görevlerinde Trol ordusunu yönetip, devini mahmuzlayarak Ateş Duvarları’nı atlatmayı denerken, ejderha Theos’un Escalon’da kendi özel görevi vardır.

Güçlü atmosferi ve komplike karakterleriyle CESURUN YÜKSELİŞİ şövalyeler ve savaşçılar, krallar ve lordlar, onur ve kahramanlık, büyü, kader, canavarlar ve ejderhaların nefes kesici destanı. Bu bir sevgi ve kırılan kalpler, aldatmaca, tutku ve ihanet hikâyesi.  Bizi, sonsuza kadar bizimle yaşayacak bir dünyaya davet eden ve her yaştan ve her cinsiyetten okuyucuyu etkileyebilecek, üst kalite bir fantezi.

“Morgan Rice’ın önceki romanlarının hayranları ve Christopher Paolini’nin The Inheritance Cycle dizisi gibi işlerin hayranlarını memnun edecek macera dolu bir fantezi… Genç Yetişkin Edebiyatının hayranları Rice’ın bu son kitabını çok sevecek ve daha fazlası için yalvaracaktır.”
- The Wanderer, A Literary Journal - (Ejderhaların Yükselişi ile ilgili olarak)

1 Numaralı Çok Satan dizi!
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Cesurun Yükselişi
Orijinal Adı: Rise of the Valiant
Alt Başlık: Krallar ve Büyücüler İkinci Kitap
Yazar: Morgan Rice
Çevirmen: -
Seri: Krallar ve Büyücüler Serisi (Kings and Sorcerers Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 11 Haziran 2015
Sayfa Sayısı: 250
Dili: Türkçe
ISBN: 9781632913401
Yayınevi: Elf Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Fantastik, Bilim Kurgu ve Fantezi, Epik, Sihir

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik


Yorumlar

 1. https://play.google.com/store/books/details?id=QWRVCgAAQBAJ

  ONURUN BEDELİ KRALLAR VE BÜYÜCÜLER 3 KİTAP

  YanıtlaSil
 2. arkadaşlar ben bu kitabı google playden aldım okudum ama sizinle nasıl paylaşabilirim yukarıda paylaştığım link işe yarıyormu ?

  YanıtlaSil
 3. arkadaşlar onurun bedelini yükleyebilecek birisi varmı?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.