Arena İki - Morgan Rice ePub PDF e-Kitap indir


Morgan Rice - Arena iki ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Morgan Rice - Arena iki PDF ePub eKitap indir

Morgan Rice - Köle Tüccarları Üçlemesinin 2. Kitabı: Arena İki
Arena 2 - Morgan Rice

1 Numaralı Çok satan dizi ARENA 2 ile devam ediyor!

In ARENA 2’de, daha önceleri Manhattan olan tehlikeli adadan henüz kaçmış olan Brooke, Ben, Logan, Bree ve Rose, çalıntı teknelerinde, bitmek üzere olan benzinleri, çok az yemekleri ve soğuktan korunabilecekleri bir sığınak arayışı ile Hudson nehrinde ilerliyorlar. Köle tüccarları da peşlerinde ve hiçbir şey kaçakları alıp geri getirene kadar onları durduramaz..

Nehrin yukarı kısımlarına geldiklerinde bu kıyamet sonrası, macera dolu gerilimde Kanada’daki efsane şehri bulmayı deneyecekler. Hayatta kalmak için tüm hünerlerini ve yaşama becerilerini kullanmak zorunda kalacaklar. Yolları boyunca delirmiş insanlar, göçebe avcı çeteleri, yamyamlar, vahşi hayvanlar, ıssız çorak alanlar ve durmak bilmeyen bir tipi ile karşı karşıya kalacaklar.

Sakatlanmalar yaşayacak, hastalanacaklar ve köle tüccarlarından gizlenerek kurtulmaya çalışırlarken Hudson Nehri onları soğuktan donduracak. Küçük bir ada bulduklarında biraz mola verebileceklerini düşünecekler; ama olaylar hiç de umdukları gibi gelişmeyecek. Kendilerini, nereye gittiği belli olmayan gizemli bir trene attıklarında işlerin her zaman daha da kötüye gidebileceğini anlayacaklar.
Yolda Brooke’un Logan için hisleri, Ben için hisleri gibi yoğunlaşacak. Bu iki oğlan arasında gidip gelirken, ikisinin kıskançlıklarına maruz kalacak. Olaylar onun için seçim yapana kadar ne hissettiğinden emin olamayacak.

Kendinlerini bir arenaya fırlatılmış bulduklarında Arena 2’nin çok daha kötü olduğunu fark ederek şoke olacaklar. Barbarca bir dövüş alanında, silahlar donanmış ve diğer gençlerle—ve kendi kendileriyle— savaşmak üzere bulduklarında, Brooke ve diğerleri, neyin önemli olduğunu seçmeye zorlanacaklar ve hayatlarının en zor fedakârlığını yapmak zorunda kalacaklar. Çünkü Arena 2’de kimse hayatta kalamaz. Asla.

“Başlangıçtan itibaren ilgimi çekti ve bir daha da bırakmadı… Bu inanılmaz macera daha başlangıcından itibaren çok hızlı ve macera dolu. Bir tek boş an bile bulamayacaksınız.”
-Paranormal Romance Guild- {Dönüşüm}

“Bağımlılık yapıcı....ARENA 1 is elinizden bırakmak istemediğinizden, gözleriniz kapanmaya başlayana kadar gece boyu okuyacağınız kitaplardan biri."
-The Dallas Examiner-
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Arena İki
Orijinal Adı: Arena Two
Alt Başlık: Köle Tüccarları Üçlemesinin 2. Kitabı: Arena 2
Yazar: Morgan Rice
Çevirmen: Meral Karamuk Uğurşan
Seri: Köle Tüccarları Serisi
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 13 Kasım 2015
Sayfa Sayısı: 250
Dili: Türkçe
ISBN: 9781632915016
Yayınevi: Elf Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Fantastik, Kurgu, Distopya

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik


Yorumlar

 1. Sara Shepard'ın Küçük Sevimli Yalancılar serisinin diğer kitapları yüklenecek mi?

  YanıtlaSil
 2. Bu serinin üçün kitabı ne zaman eklenir ? simdiden saolun cok güzel bir kitap herkese öneririm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Serinin üçüncü kitabı türkçeye çevrilmedi. Maalesef Play Store'da da yok eğer internette türkçesini satan bir site bulabilirseniz. Buraya yazarsanız. Netten kitabı alır. Sonra da paylaşırız.

   Sil
 3. aha hocam bilgilendirme butonuna basmayı unutmuşum X) cok özür dilerim siz beni basmış varsayın :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.