Tanrılar Geçidi - Josephine Angelini PDF e-Kitap indirJosephine Angelini - Tanrılar Geçidi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Josephine Angelini - Tanrılar Geçidi PDF ePub eKitap indir

-Aralarında gizlenen bir TİRAN…
-Seçim yapmak zorunda olan bir ÂŞIK…
-Ve hepsini sona erdirecek bir SAVAŞ…

Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen'ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Onları bir kez daha hapsetmenin yolunu bulamazlarsa sonu gelmez bir kaosa sürüklenme tehlikesi ile karşı karşıyaydılar.

Helen'ın sahip olduğu güçler arttıkça ölümlü arkadaşları ile arasındaki mesafe daha da büyümeye başlamıştı. Ne yazık ki bu durum, ondan korkmakla saygı duymak arasında bocalayan bir zamanların ayrılmaz grubunun bölünmesi anlamına da geliyordu.

Tiran'ın aralarından biri olduğunu söyleyen Kâhin, işleri daha da çıkmaza sürüklerken, bütün oklar Orion'u işaret ediyordu. Hâlâ onu mu yoksa Lucas'ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı.
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Tanrılar Geçidi
Orijinal Adı: Göttlich Verdammt (Goddess)
Yazar: Josephine Angelini
Çevirmen: Suzan Cenani Alioğlu
Seri: Starcrossed (Yıldız Geçidi Serisi)
Seri Sıralaması: #3/4
Baskı Tarihi: Eylül 2015
Sayfa Sayısı: 400
Orijinal Adı:Goddess
Dil: Türkçe (Orijinal Dili: Almanca)
Yayınevi: Altın Kitaplar
Tür: Roman, Edebiyat, Fantastik, Mitoloji, Genç-Yetişkin, Romantik

Starcrossed - Yıldız Geçidi Serisi;
4. Kitap:  / Predestidanos (Henüz yayınlanmadı

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. Çok güzel bir seriydi. :)

    Bence her kitap için bir oylama sistemi falan olmalı bizimherseyimizde, okuyanlar olmuşsa yanına puan vererek sonradan kitabı okumak isteyenleri de yönlendirebilirler. Bu ziyaretçiler için -en azından benim için- büyük kolaylık sağlar. Hemen taranmış kitapların puanına bakarak bir fikir sahibi olunabilir. :)

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.