Bay Daldrynin Tuhaf İstanbul Yolculuğu - Marc Levy PDF e-Kitap indirMarc Levy - Bay Daldrynin Tuhaf İstanbul Yolculuğu ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Marc Levy - Bay Daldrynin Tuhaf İstanbul Yolculuğu PDF ePub eKitap indir

1950’lerin Londrası’nda parfümler yaratarak hayatını kazanan Alice’in, aksi ve münzevi kapı komşusu Daldry’nin yolları bir kehanetin peşine düşüp zamanın kalın bir sisle perdelediği, sırlarla örülü bir geçmişin saklı olduğu büyülü İstanbul’a düştüğünde, çıktıkları bu yolcuğun giderek tuhaflaşacağından haberleri yoktur. Egzotik kokuların ardından İstanbul’u arşınlayan iki dost, tanıştıkları her insanla, girdikleri her sokakla birlikte, parçalarını tek tek birleştirmeleri gereken bir yapbozun içinde bulurlar kendilerini.

Romanları kırk dile çevrilen usta bir anlatıcı olan Marc Levy, bu kez, mutluluğun peşinden giderken hiç ummadıkları gerçeklerle karşılaşan insanların dokunaklı, sıcak, aşk, dostluk ve cesaret dolu yolculuklarını kaleme almış.
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Bay Daldry'nin Tuhaf İstanbul Yolculuğu
Orijinal Adı: L'étrange voyage de monsieur Daldry
Alt Başlık: Marc Levy Romanları
Yazar: Marc Levy
Çeviri: Can Belge
Baskı Tarihi: 17 Aralık 2013
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9789750719172
Dil: Türkçe (Orijinal Dil: Fransızca)
Yayınevi: Can Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

Download PDF (Yandex Disk)

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin