Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri Serisi ePub PDF e-Kitap indirClive Staples Lewis - Narnia Günlükleri Serisi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri Serisi PDF ePub eKitap indir

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 1 Büyücünün Yeğeni
Kötü bir hükümdarım emrinde...  halkının tarihini unuttuğu bir ülke: Narnia Polly ve Digory, bambaşka dünyaları keşfetmek amacıyla bir yolculuğa çıkarlar ama bu merak onları tehlikeli bir maceraya çeker. Aslan'ın şarkısıya var olan dünyanın kuruluşuna tanıklık eden iki arkadaş, peşlerinde getirdikleri kötülükle başa çıkmak zorundadır.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 2 Aslan, Cadı ve Dolap
Kötü bir hükümdarın emrinde... halkının tarihini unuttuğu bir ülke: Narnia Dört Çocuk, kaldıkları evdeki dolabın içinden Narnia ülkesine geçiş olduğunu fark eder. Narnia, Beyaz Cadı'nın esareti altndadır. Tüm umutların tükendiği bir anda Aslan gelir. Ancak büyük bir fedakarlıkta bulunması gerekmektedir.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 3 At ve Çocuk
Konuşan atların ülkesi... kötülerin kapısına dayandığı Narnia Dört kaçak tehlikeli bir yolculuk için güçlerini birleştirir. Tek amaçları yaşadıkları acımasız ve sığ hayattan kurtulmaktır, ama kısa sürede kendilerini korkunç bir savaşın ortasında bulurlar. Üstelik hem kendilerinin hem de Narnia’nın yazgısı bu savaşa bağlıdır.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 4 Prens Caspian
Peter, Susan, Edmund ve Lucy, istasyondaki kendilerini okullarına götürecek trenleri beklerken, büyünün etkisini yine üzerlerinde hissederler. Narnia tahtının yeni varisi çaresizlik içinde yardma ihtiyaç. duymaktadır.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 5 Şafak Yıldızının Yolculuğu
Kaderi şeytani bir büyünün bozulmasına bağlı... kendini bekleyen tehlikeden habersiz bir ülke: Narnia Kayıp prensi bulmak üzere görevlendirilen bir grup arkadaş, tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar. Ancak bu görev onları çok güzel, bir o kadar da ölümcül bir cadıyla karşı karşıya bırakır.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 6 Gümüş Sandalye
Kaderi şeytani bir büyünün bozulmasına bağlı... kendini bekleyen tehlikeden habersiz bir ülke: Narnia Kayıp prensi bulmak üzere görevlendirilen bir grup arkadaş, tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar. Ancak bu görev onları çok güzel, bir o kadar da ölümcül bir cadıyla karşı karşıya bırakır.

Clive Staples Lewis - Narnia Günlükleri 7 Son Savaş
Yalanlardan korkuların doğduğu.... sadakatin sınandığı... umutların tükendiği... Narnia Narnia, tarihindeki en zor mücadeleyle karşı karşıyadır. Ancak bu sefer tehlike dışardan değil, Narnia'nın içinden gelir. Bu durumu düzeltecek olanlar ise Kral ve ona bağlılıklarını koruyan birkaç dostudur. Tabii eğer başarabilirlerse...
(Tanıtım Bülteni)

Narnia Günlükleri
Yazar: C. S. Lewis (Clive Staples Lewis)
Kapak tasarımı: Cliff Nielsen
Dili: Türkçe (Orijinal Dili: İngilizce)
Yayınevi: The Bodley Head
Tür: Fantastik Kurgu

NOT: Vikipedi'de 3 farklı okuma sırası var. Bunlarda istediğinize göre seriyi okumaya başlayabilirsiniz.

Okuma Sırası; Üç farklı okuma sırası vardır.


Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik


Yorum Gönder

size nasil tesekkur edicem bilmiyorum..hayrani oldugum bir seri ilk once filmini izlemisdim defalarca ama hicbir yerde kitap serisini indiremedim ALLAH sizden razi olsun...elinize emeginize saglik

Aslan cadi ve dolap epub da da pdf de de hata veriyor. Düzeltmeniz mumkun mu acaba? Tesekkur ederim simdiden

İndirmede sorun yasıyorum. Düzeltebilir misiniz acaba?

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin