Kemiklerin Haritası - James Rollins PDF e-Kitap indirJames Rollins - Kemiklerin Haritası ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
James Rollins - Kemiklerin Haritası PDF ePub eKitap indir

3 BİLGE ADAM 7 DÜNYA HARİTASI
TEK SENARYO

Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln Katedrali'nde gece yarısı ayini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığında 3 Bilge Adam'ın kemiklerini çalarlar. Bu olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce, uluslararı bir güvenlik birimi SIGMA'da görevlidir.

Kahramanımız, peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan'da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma'da bulur. Olayın sorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi'nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilimez hazinlerin yerine sadece Bilge Adamlar'ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?

Publishers Weekly tarafından 2005'in en başarılı 5 kitabından biri olarak gösterilen " Kemiklerin Haritası" toplam 5 eserden oluşan 'Sigma Gücüé serisinin ilki, Hz. İsa'nın gelişini önceden gören 3 Bilge Adam'ın asırlık sırlarıyla başlayan macera, eski dünyanın 7 harikası üzerinde şekillenecek akıl almaz bir komployu okuyuculara yaşatıyor.

Şaşırtıcı serüvenlerin çok satan ustası James Rollins, uzun yıllar süren araştırmalarını akıcı kalemiyle birleştiriyor ve okuyucuları ölümcül bulmacalarla dolu kıtalararası bir takibe sürüklüyor…

"Esrarengiz, efsanevi bir obje, Vatikan'lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins'in de bağımlısı olacaklar." 
- Publishers Weekly -

"Da Vinci Şifresi'ni okuyup da beğenenler kesinlikle KEMİKLERİN HARITASI'nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown'ın eserini eleştirenler bile Rollins'in eserine hayran kalabilirler."
- BookList -
(Tanıtım Bülteni)

Kemiklerin Haritası
Orijinal Adı: Map of Bones: A Sigma Force Novel
Yazar: James Rollins
Çevirmen: Baysan Bayar
Sayfa Sayısı: 440
Yayın Tarihi: 23 Ocak 2006
Dili: Türkçe
ISBN: 9789756006016
Yayınevi: April Yayıncılık

Kategoriler;
Edebiyat / Macera - Aksiyon

Download PDF (Yandex Disk)

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin