Karşı Konulmaz Aşk - Jenny Brown PDF e-Kitap indir


Jenny Brown - Karşı Konulmaz Aşk ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Jenny Brown - Karşı Konulmaz Aşk PDF ePub eKitap indir

“Benin metresim olmaman için bir sebep yok.”

“Sahip olduğun tüm saygınlığı yitirmene yetecek kadar uzun bir süredir birlikteyiz. Şöhretini, tabi eğer bir şöhretin vardıysa, yitirmiş durumdasın.”

Eliza’nın yüzüne bir telaş ifadesi yayıldı. Fakat tüm söylediği, “Senin kadının olabilecek özelliklere sahip miyim bilmiyorum. Bir erkekle beraber olmayalı yıllar oldu ve ayrıca suratım çillerle kaplı.”

Lord Hartwood sesini sertleştirdi. “Lekesi olsun olmasın bir metrese ihtiyacım var.” Nefes alarak, son aşağılamasını yapmaya hazırlanırken, ses tonunun yumuşamasını sağladı. “Korkmayın Bayan Farrel. Canınızı çok acıtacağım fakat hizmetleriniz karşılıksız kalmayacak. Kalpsiz olabilirim, ama cüzdanım kabarıktır.”

Lord Hartwood’un sözlerini hazmetmeye çalışırken, Eliza’nın çilleri, giderek solan yüzünde çok daha net belli oluyorlardı. Lord Hartwood Eliza’ya yaklaştı ve parmaklarını yavaşça kadının omuzlarında gezdirmeye başladı ardından adamın parmakları, kadının elbisesinin yakasından aşağıya, göğüs çatalına doğru yumuşak bir şekilde indi. Eliza’nın alev alev yanan pembe kulağına fısıldamak için eğilerek, “Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrell, benim metresim olacak mısınız?” diye mırıldandı.
(Tanıtım Bülteni)

Karşı Konulmaz Aşk
Orijinal Adı: Lord Lightning
Alt Başlık: Dokunaklı, Destansı ve Harika...
Yazar: Jenny Brown
Çevirmen: Pervin Salman
Seri: Astrology Serisi (The Lords of The Seventh House #1)
Seri: Sıralaması: #1, Astrology Serisi
Yayın Tarihi: 6 Nisan 2011
Sayfa Sayısı: 400
Dili: Türkçe
ISBN: 6054429479
Yayınevi: Arunas Yayıncılık

Astrology Serisi:
1. Kitap: Lord Lightning (2010) Karşı Konulmaz Aşk
2. Kitap: Star Crossed Seduction (2011)
3. Kitap: Perilous Pleasures (2012)

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk


Yorumlar

  1. Tesekkuler :* :) :)

    YanıtlaSil
  2. serinin 2. ve 3. kitapları yüklencek mi? şimdiden teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.