DeJa Vu - John Hart PDF e-Kitap indirJohn Hart - DeJa Vu ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
John Hart - DeJa Vu PDF ePub eKitap indir

Bir anın gerçekliğine inanıp kimseye anlatamadığınız oldu mu?

“Hapishaneler umutsuzluk kokarmış! Bence hapishane koksa koksa korku kokar: Gardiyan korkusu, dövülme veya grup tecavüzüne uğrama korkusu, bir zamanlar sizi sevmiş ama artık sevmeyebilecek olan kişiler tarafından unutulma korkusu. Ama en çok, zaman ve zihnin kuytu köşelerine sinen karanlık düşüncelerin korkusu. Zaman doldurmak, derler – ne komik. Bana kalırsa, zaman sizi doldurur.”

Work bir yandan babasının cinayetiyle ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışırken, diğer yandan Barbara ile zoraki evliliği, gizemli sevgilisi ile mutsuz kaçamağı ve duygusal bir travma yaşamış olan kızkardeşi Jean arasında gidip gelmektedir.

Bu arada güzel ve zeki bir dedektif olan Mills, aleyinde ne kadar delil varsa toplayıp onu babasının katili ilan eder ve köşeye sıkıştırmaya çalışır. Work gerçeklerin peşinden gittikçe eski yaralar kanayacak ve geçmişte aldığı kararlarının sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

John Hart'tan doyurucu karakter tahlilleri içeren sürükleyici bir polisiye hikaye."Sayfaları çevirirken nefesinizin kesildiğini hissedeceksiniz."

- Wall Street Journal -

“Nefis... derinlikli ve sırlarla dolu bir roman.” 
- Publishers Weekly -

"Hart gözalıcı, yeni bir yetenek."
- Entertainment Weekly -
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Deja vu
Orjinal Adı: The Kings of Lies
Yazarı: John Hart
Çevirmen: Özgü Çelik
Sayfa Sayısı: 410
Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2009
ISBN: 9786054188086
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Kategoriler;
Edebiyat / Polisiye


Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin