Arzunun Kıyısında - Nicole Jordan PDF e-Kitap indirNicole Jordan - Arzunun Kıyısında ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Nicole Jordan - Arzunun Kıyısında PDF ePub eKitap indir

Çapkınlıklarıyla nam salmış, zevk düşkünü Lord Wycliff ölümün soğuk nefesini üzerinde hissedince bir oğul özlemi çekmeye başlar ve evlenmeye karar verir. Cornwall kıyılarından birinde güzeller güzeli Brynn Caldwell ile karşılaşır ve onun cazibesine kapılıp aradığı gelini bulduğunu düşünür.

Brynn, ailesindeki kadınları yüzyıllardır etkisi altına alan lanetin varlığına inanmaktadır. Lanet yüzünden genç kadın gönlünü kimselere kaptırmak istemez zira sevdiği erkek bunun bedelini kendi hayatıyla ödeyecektir. İşte bu yüzden Lucian'la evlenmek zorunda kaldığında da kalbini ona vermeye cesaret edemez. Çekici karısıyla arasında irade savaşı veren Lucian ise gelininin kalbini kazanmaya çalışırken kendini bir anda tehlikenin ve ihanetin merkezinde bulur.

"Bu kitabı son sayfasına varana dek elinizden bırakamayacaksınız. "
-Romantic Times -
(Tanıtım Bülteni)

Arzunun Kıyısında
Yazar: Nicole Jordan
Çevirmen: Aslı Güçlü
Seri Adı: Notorious
Seri Sıralaması: 3/5
Sayfa Sayısı: 376
Çıkış Tarihi: Mart 2011
Dili: Türkçe
ISBN: 9789944823883
Yayınevi: Epsilon Yayınları
Türü: Tarihi Aşk Romanı, Regency, Erotik

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. Merhaba.. kolayca indirdim. Actigimda sadece kapak fotosu var. Baska bir sey gorunmuyor. Bi kontrol ederseniz.. tesekkurler.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.