Tesadüf - Jamie McGuire ePub PDF e-Kitap indirJamie McGuire - Tesadüf ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Jamie McGuire - Tesadüf PDF ePub eKitap indir

#1 New York Times Çoksatan yazarı Jamie McGuire'dan bağımlılık yaratıcı yepyeni bir hikâye...

Erin Easter, Blackwell Lisesi'ndeki üç Erin'den biriydi; bu üç kız sadece isimlerini değil doğum tarihlerini de paylaşıyorlardı. İlgisiz, tek bir ebeveyn tarafından büyütülen Erin Easter, Weston Gates'e uzaktan uzağa hayranlık duyuyordu. Erin A. ve Erin M. kasabanın iki sevilen kızıydı: Kasabanın en zengin iki ailesinin kızları, en yakın arkadaşlar, ponpon kızlar ve Erin Easter'ın olamadığı diğer her şeylerdi; ve Erin Easter'ın bunu unutmasına da asla izin vermiyorlardı.

Weston Gates sevilen bir sporcuydu ve iki başarılı avukatın oğluydu. Soyadının gerektirdiği hayatı yaşamak için kendi arzularından vazgeçmiş, günlerini soyadının baskısı altında geçiriyor ve gizliden gizliye Erin Easter'a ilgi gösteriyordu; onun daha farklı bir hayat yaşaması gerektiğine inanıyordu. Ve sekizinci sınıftan beri Erin A. ile çıkıyordu. Bir tesadüf eseri akşamları Erin Easter ile takılmaya başladıktan sonra kendi gelecek hayallerine ve duygularına sahip çıkma cesaretini göstermeye başlamasıyla işler kendisi ve Erin Easter için değişmeye başlamıştı.

Fakat şoke edici bir trajedi küçük kasabayı sarstığında Erin Easter'ın hayatı mümkün olan en iyi şekilde altüst oldu. Peki, ya hayallerine kavuşmak sandığı kadar basit değilse, ya bildiği hayat çok daha karmaşık hale gelirse?

"Tesadüf, yüreğinizi ısıtıyor ve kısa bir novella olsa da Jamie McGuire'ın yazım tarzını neden sevdiğimizi bir kez daha hatırlatıyor. Çok az kelimeyle çok şey anlatıyor ve ben bunun her bir kısmını çok seviyorum."
-Yara, Once Upon a Twilight-
(Tanıtım Bülteninden)

Kitap Adı: Tesadüf
Orijinal isim: Happenstance 1
Alt Başlık: Her Şey Değişmek Üzere
Yazar: Jamie McGuire
Çevirmen: Boran Evren
Seri: Happenstance (Tesadüf)
Seri Sıralaması: 1/3
Sayfa Sayısı: 152
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055016500
Yayınevi: Yabancı

Tesadüf (Happenstance) Serisi
1. Kitap: Tesadüf (Happenstance 1)
2. Kitap: (Happenstance 2)
3. Kitap: (Happenstance 3)

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. linkte sorun var galiba indiriyorum açıl mıyor bi ilgilenirseniz teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  3. Linkte sorun yoktur. Eğer hala indiremediyseniz yorum olarak bildirin hangout ya da mail ile size yollarım.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.