Prens ve Aşkı & İki Yüzlü Adam (İki Kitap Bir Arada)

Prens Ve Aşkı - Teresa Carpenter

Kraliyet görevi seni beklerse...
Anne ve babası ölen Kardana veliahtının bakımını üstlenen dadı Katrina Vincente, bir anda daha zor bir görevle yüz yüze kalmıştı. Çocuğun son derece yakışıklı amcası, vekil prens Julian ile birlikte çalışmak zorundaydı.
Geçmişini gizli tutmak isteyen Katrina'nın en son istediği şey, prensle bir ilişkisinin olmasıydı, özellikle tüm dünya onları izlerken. Ama aralarında oluşan elektriklenmeyi yok saymak olanaksızdı, hele ki Prens'in kendisinden bir öpücük almasından sonra! Acaba krallığın, genç kadına atadığı görev, en umulmadık şekilde büyülü bir peri masalına dönüşebilecek miydi?


İki Yüzlü Adam - Barbara Wallace

Delilah St. Germain, New York'un en gözde bekârı Simon Cartwright'ın yanında çalışmaya başladığı anda ona vurulmuştu. Aradan dört yıl geçmişti ve Simon'ın ofise her girişinde Delilah hâlâ kalbinin yerinden oynadığını hissediyordu.
Bir hafta sonu Boston'a yaptıkları iş gezisinde Delilah onun parıltılı yüzünün altında geçmişten kalan izleri gördü. Öpüşünün tadını aldıktan sonra gizlediği sırları ve gerçek Simon'ın kim olduğunu ortaya çıkarmaya karar verdi. Peki ya gerçeği öğrendikten sonra acaba Delilah'nın hayatı aynı kalabilecek miydi?


Sayfa Sayısı: 224
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Harlequin Türkiye

Yorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. http://epub-to-pdf.com/ buradan kolayca pdf ye dönüştürebilirsiniz.

   Sil
 3. merhaba e pub kitap indir linkine bastığım zaman kitabı indiremiyorum.Bunun için aytrı bir program mı lazım acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır. 5 sn. geçtikten sonra "reklamı geç" butonuna bastığınızda karşınıza çıkan sayfada indir yazan butona bastığınızda indiriyor. Okumak için ePub Reader uygulama, eklenti vb. kullanmanız gerekir.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.