Son Şans'taki Melek - Hope Ramsay PDF e-Kitap indirHope Ramsay - Son Şanstaki Melek ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Hope Ramsay - Son Şans'taki Melek PDF ePub eKitap indir

Son Şans (Last Chance) Serisi 3.5 Ara Kitap

Sevgili okuyucu,

En büyük oğlum Stone için bir mucize dileyip duruyordum ve sanıyorum ki dualarım sonunda kabul olacak!

Stone için dilediğim mucizeyi, kasabamıza tuhaf bir istek için gelen Lark gerçekleştirebilir belki. Stone onun bu tuhaf isteğini yerine getirebilmesi için elinden geleni yapıyor. Siz, bunun sebebini onun kasabanın baş komiseri olmasına bağlayabilirsiniz ama bence havada bariz aşk kokusu var. Zaten ikisinin arasındaki çekim kilometrelerce uzaktan bile görülebiliyor. Kasabamız, yıllardır bir yuvanın özlemiyle yanıp tutuşan bu kızcağız için mükemmel bir seçim gibi geliyor bana.

Yine çenem düştü, konuşmayı bırakıp Jane'in röflelerini bitirsem iyi olacak böylece kasabayı süslemeye de vakit ayırabilirim. Kes Kıvır'da her zaman ihtiyaç duyduğunuz bakımı, lezzetli kahve ile taze kurabiyeleri ve kasabanın en iyi dedikodusunu bulabilirsiniz.

"Çok yakında görüşmek üzere,"
-Ruby Rhodes-

"Ramsay, bolca gülümsetecek ve içten kahkahalar attıracak karakterleriyle tam bir romantizm paketi yaratmış!" 
(RT Book Reviews)

"Bu mükemmel hikâyeyi okuyup da meleklere inanmamak elde değil!" 

(Sherryl Woods, New York Times çok satan yazarı)
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 336
Basım Tarihi: 01.05.2015
Dili: Türkçe
Yazar: Hope Ramsay
Çevirmen: Sara Rina Eskenazi
ISBN : 9786059864114
Yayınevi: Eksik Parça

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.