Eroin - Christiane F. ePub PDF e-Kitap indirEroin; Christiane F'in Korkunç Anıları ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Christiane F. - Eroin PDF ePub eKitap indir

Her gün 13-15 yaşlarında pek çok çocuğun, gencin adlarını gazetelerde "AŞIRI DOZDA EROİN ALARAK ÖLDÜ..." başlığı altında okumamamız için bir uyarı!

Bu, bir roman değil, Christianenin kelimesi kelimesine gerçek, yaşanmış tüyler ürpertici öyküsü... Bu kitabı oluşturan anılarını anlattığında Christiane 16 yaşındaydı. 12 yaşında esrara, 13 yaşında eroine başlamıştı. Müptela oldu. Sabah okula gitti, öğleden sonra kendisi gibi eroinman olan arkadaşlarıyla birlikte fahişelik yaparak eroin parası kazandı. Annesi, tam 2 yıl kızının bu ikili yaşantısını fark etmedi. Christiane, kendisini uyuşturucu kullanmaya iten rahatsızlıklarını, tepkilerini ve çocukluktan genç kızlığa geçme çağında bir eroinman olarak anlatmaya çalıştı bu kitapta. Bugün artık, üzülerek belirtelim, eroin yaygın bir problem haline gelmektedir toplumumuzda. Ama bütün toplumlar için büyük bir tehlike. Christianenin öyküsünün çok yakınımızda tekrarlanmaması için bir uyarı saymalıyız onun anlattıklarını. 
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı : Eroin
Alt Başlık: Christiane F'in Korkunç Anıları
Orjinal Adı: Wir Kinder vom Bahnhof Zoo 
Yazarı: Christiane F. (Christiane Felscherinow)
Çevirmen : Ümit Kıvanç  Erol Özbek    
ISBN : 9754051577
Türü : Roman / Anı Roman

NOT: Kitaba göre uyarlanmış filmi olan Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo'yu buradan izleyebilirsiniz.

Kategoriler;
Edebiyat / Anı (Hatıra)
Korku-Gerilim

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin