Eroin - Christiane F. ePub PDF e-Kitap indirEroin; Christiane F'in Korkunç Anıları ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Christiane F. - Eroin PDF ePub eKitap indir

Her gün 13-15 yaşlarında pek çok çocuğun, gencin adlarını gazetelerde "AŞIRI DOZDA EROİN ALARAK ÖLDÜ..." başlığı altında okumamamız için bir uyarı!

Bu, bir roman değil, Christianenin kelimesi kelimesine gerçek, yaşanmış tüyler ürpertici öyküsü... Bu kitabı oluşturan anılarını anlattığında Christiane 16 yaşındaydı. 12 yaşında esrara, 13 yaşında eroine başlamıştı. Müptela oldu. Sabah okula gitti, öğleden sonra kendisi gibi eroinman olan arkadaşlarıyla birlikte fahişelik yaparak eroin parası kazandı. Annesi, tam 2 yıl kızının bu ikili yaşantısını fark etmedi. Christiane, kendisini uyuşturucu kullanmaya iten rahatsızlıklarını, tepkilerini ve çocukluktan genç kızlığa geçme çağında bir eroinman olarak anlatmaya çalıştı bu kitapta. Bugün artık, üzülerek belirtelim, eroin yaygın bir problem haline gelmektedir toplumumuzda. Ama bütün toplumlar için büyük bir tehlike. Christianenin öyküsünün çok yakınımızda tekrarlanmaması için bir uyarı saymalıyız onun anlattıklarını. 
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı : Eroin
Alt Başlık: Christiane F'in Korkunç Anıları
Orjinal Adı: Wir Kinder vom Bahnhof Zoo 
Yazarı: Christiane F. (Christiane Felscherinow)
Çevirmen : Ümit Kıvanç  Erol Özbek    
ISBN : 9754051577
Türü : Roman / Anı Roman

NOT: Kitaba göre uyarlanmış filmi olan Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo'yu buradan izleyebilirsiniz.

Kategoriler;
Edebiyat / Anı (Hatıra)
Korku-Gerilim

Yorumlar