Sodom ve Gomorra - Marcel Proust PDF e-Kitap indirMarcel Proust - Sodom ve Gomorra - Kayıp Zamanın İzinde Serisi 4. Kitap
Marcel Proust - Kayıp Zamanın İzinde Serisi 4. Kitap: Sodom ve Gomorra

"Andree'nin, o kendine has, zarif hareketlerinden biriyle, sokularak, başını Albertine'in omzuna dayayışını, gözleri yarı kapalı, boynunu öpüşünü görüyordum; ya da ikisinin arasında geçen bir bakışı yakalıyordum; ikisini tek başlarına denize girerken görmüş olan biri, ağzından bir laf kaçırıyordu; bu tür ufak tefek ayrıntılar, normal olarak bizi çevreleyen havada sürekli olarak uçuşur, insanların çoğu bunları gün boyu soluduğu halde, ne sağlıkları bozulur ne de keyifleri kaçar, ama hastalığa eğilimli bir insan için, yeni acılar yaratabilecek tehlikelerdir her biri."

Orjinal isim: A la Recherche du Temps Perdu - Sodome et Gomorrhe
Türkçe (Orijinal Dili:Fransızca)
552 syf. - İstanbul, 2005
ISBN : 9789753637480
Yazar: Marcel Proust
Çevirmen: Ahmet Güntan, Roza Hakmen

Sodom ve Gomorra
Marcel Proust tarafından yazılan roman
Kayıp zamanlar izinde: Sodom ve Gomorra Marcel Proust'un 30 Nisan 1921'de yayımladığı romanı. Marcel Proust'un hayatının son 17 yılında yazdığı yaklaşık Bir milyon ikiyüz elli bin sözcükten oluşan 3000 sayfalık dev romandır. 20 yüzyıl edebiyatının en ... Vikipedi
İlk Yayınlanma Tarihi: 1921
Yazar: Marcel Proust

Kategoriler;
Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / Fransız

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. Linkte dosya bulunamadı diyor. Yenileyebilir misiniz lütfen?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.