Onurlu Bir Aşk - Mary Jo Putney PDF e-Kitap indirOnurlu Bir Aşk (Kayıp Lordlar Serisi #2) Mary Jo Putney PDF e-Kitap indir
Mary Jo Putney - Onurlu Bir Aşk PDF e-Kitap indir

New York Times çok satanlar yazarı olan Mary Jo Putney'in KAYIP LORDLAR DİZİSİ, İngiliz Kraliyet ailesini hedef alan bir komployu engellemeye çalışan Damian ile Kiri'nin tutku dolu hikâyesiyle devam ediyor.

Damian Mackenzie bir lordun gayri meşru oğlu, bir kumarbaz ve yüksek sosyetenin en gözde serserisidir. Aynı zamanda Leydi Kiri Lawford'un da kahramanıdır: Onu kaçakçıların elinden kurtaracak kadar cesur, bugüne kadar tanıştığı her centilmenden daha onurlu ve bir erkeğin olması gerekenden çok daha çekici. Kiri'nin ona âşık olmaması mümkün müdür?
Ne var ki Damian Mackenzie'nin sırları, soylu leydilerle flört etmesine engel olmaktadır - özellikle de en eski arkadaşlarından birinin kız kardeşiyle. Ancak Kiri'nin hızlı düşünmesi sayesinde İngiltere tahtı ölümcül bir tehditten kurtulur. Bu sayede Damian, genç kızın farz ettiği gibi kuralcı ya da saygın olmadığını anlar... Kiri, hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı kadar çekicidir.

"Romantik ve büyüleyici. Okurken mest olacaksınız."
-Eloisa James -

"Gerçeğe yakın karakterler ve zengin tarihi detaylar."
-Publisher's Weekly -
(Tanıtım Bülteni)

Onurlu Bir Aşk
Orijinal Adı : Nowhere Near Respectable
Kategori : Bestseller > Aşk
Yazar : Mary Jo Putney
Çevirmen : İren Kori
Editör : Eren Abaka
Sayfa Sayısı : 432
Çıkış Tarihi : Şubat 2012
ISBN : 9789944825061
Dili: Türkçe
Seri Sıralaması: #3,  Kayıp Lordlar

Kayıp Lordlar Serisi;
1. Kitap: Sensiz Olamam 
2. Kitap: Asil Bir Kadın 
3. Kitap: Onurlu Bir Aşk 


4. Kitap: Hercai 

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar