Iyi Günde Kötü Günde - Mary Balogh PDF e-Kitap indirMary Balogh - Iyi Günde Kötü Günde PDF e-Kitap indir

New York Times çok satan yazarı Mary Balogh, skandallarla dolu Regency dönemi İngiltere'sinden tutku dolu Huxtable ailesini sunar.

Ailenin ortanca kızı olan gururlu ve cesur Vanessa'nın, genç bir dul olarak Londra'nın en seçkin bekârının peşinden koşmamak için kendince bir sebebi vardır. Ve bunun kesinlikle aşkla bir ilgisi yoktur. Yoksa var mıdır?

Karşı konulmaz Lyngate Vikontu Elliott Wallace'ın, taşrada kendi halinde bir köy olan Throckbridge'e gelmesi büyük telaşa sebep olur. Ablasını sevgisiz bir birleşmeden çaresizce kurtarmaya çalışan Vanessa Huxtable, evlenmek için kendini öne sürer. Bir eşe ihtiyacı olan Elliott ise yerine getirmesi gereken görevlerinden ötürü, alışılmadık biçimde kendisine yapılan bu teklifi kabul eder. Ne var ki düğün gecelerinde tuhaf bir olay meydana gelir. Ortak hiçbir şeyleri olmayan bu iki yabancı birbirlerinden uzak duramazlar.

Geçmişte kalan bir sırrın çevresinde dönen entrikalar (bunlardan biri de Huxtable ailesi ile bağlantılıdır) arasında, Elliott ve Vanessa evliliğin doyumsuz güzelliklerini... ve aşkın çok da uzakta olmayabileceğini keşfederler.

"Mary Balogh aşk romanlarının kraliçesi."
-Publishers Weekly -

"Eğlenceli ve seksi."
-Library Journal -

"Yeni bir Mary Balogh romanı, her kadının kendisine alması gereken bir armağandır."
-Teresa Medeiros -
(Tanıtım Bülteni)

İyi Günde Kötü Günde
Orijinal Adı : First Comes Marriage
Yazar: Mary Balogh
Çevirmen: Özlem Gültekin
Sayfa Sayısı: 416
Çıkış Tarihi: Aralık 2011
Dili: Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
ISBN: 9789944823753
Kategori: Bestseller > Aşk

Kategoriler;
Edebiyat / Aşk Roman ve Öyküleri

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. LINK ÖLÜ
  http://bizimherseyimiz.blogspot.com/2015/10/mary-balogh-iyi-gunde-kotu-gunde-pdf-e-kitap-indir.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.