Kırılgan - Lisa Unger ePub PDF e-Kitap indirLisa Unger - Kırılgan (Jones Cooper Serisi 1) ePub eBook Download PDF e-Kitap indir


Lisa Unger - Kırılgan ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Jones Cooper Serisi 1. Kitap: Kırılgan

Sonsuza kadar susamazsın... Küçük bir kasaba olan Hollows'da herkes birbirini çocukluğundan beri tanır. Orada her şey sakin ve güven vericidir. Ama bir gece, asi bir genç kız olan Charlene evine dönmediğinde, kimse olabileceklerle yüzleşmeye hazır değildir. Başkomiser olan kocası Jones, oğulları Ricky'den şüphelendiğinde Maggie ne yapacağını bilemez. Kocasını avutmak için Ricky'nin simsiyah giysileri ve dövmesine rağmen tam anlamıyla onun oğlu olduğunu söylediğinde ise bunun Jones'un en büyük korkusu olduğunu fark eder. Kocasının ondan sakladığı sır nedir? Kocasını gerçekten tanıyor mudur? Yirmi yıl önce aynı yerde kaçırılan kızla ilgili sır perdesi Maggie'nin hayatında güzel olan her şeyi tehdit etmeye başlar. Kasabadaki çoğu kişinin tersini dilemesine rağmen Maggie dünyası yalanlarla altüst olmadan önce gerçeği ortaya çıkaracaktır.

"Size tırnaklarınızı yedirtecek incelikli bir polisiye."
-People-

"Aile hayatını merkeze alan gerilimler Unger'ın uzmanlık alanı. Bu sefer gerilime, insanın içine işleyen trajik bir öykü de ekleniyor."
-Associated Press-

"Lisa Unger küçük kasaba hayatının klostrofobisini, aile içi dengelerin işlevsizliğini ve insanların ruhlarını ele geçiren karanlık sırları betimlemeyi ustalıkla başarıyor."
-Mystery Science-
(Tanıtım Bülteninden)
Jones Cooper Serisi 1: Kırılgan Jones - Lisa Unger PDF e-Kitap indir
Orjinal isim: Fragile
Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Kırılgan (Jones Cooper Serisi 1) Lisa Unger ePub eBook Download
Kategoriler;
Edebiyat & Kurgu > Kadın Kurgu > aile içi Yaşam
Gizem, Korku & Gerilim > Korku & Gerilim > Psikolojik Gerilim
Gizem, Korku & Gerilim > Gizem > Kadın Sleuths

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar