Sap (Silik, Aksi, Paspal) - Kody Keplinger ePub PDF e-Kitap indirKody Keplinger - Sap (Silik, Aksi, Paspal) ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Kody Keplinger - Sap (Silik, Aksi, Paspal) ePub PDF e-Kitap indir

O içimizden biri. Hatta belki de sizsiniz…
Bazen en büyük aşklar gerçekten de nefretle başlar…

On yedi yaşındaki Bianca Piper sivri dilli fakat vefalı bir dosttur ancak arkadaşları kadar güzel olmadığını düşünmektedir. Ayrıca neredeyse okuldaki bütün kızlarla birlikte olmuş çekici Wesley Rush'ın cazibesine kapılmayacak kadar da akıllıdır. Aslında Bianca ondan nefret etmektedir ve Wesley de ona "Sap" lakabını takmıştır.

Ailesiyle işlerin yolunda gitmediği bir gün Bianca kafasını dağıtacak bir şeylere ihtiyaç duyar ve kendini Wesley'yi öperken bulur. İşin kötüsü, bundan hoşlanır da... Sorunlarından kaçmak isteyen genç kız, Wesley'yle duygusallıktan uzak bir ilişkiye başlar.
Kody Keplinger - Sap ePub PDF e-Kitap indir
Ancak olaylar hiç beklemediği şekilde gelişir: Wesley'nin çok da kötü bir dert ortağı olmadığı, onun da hayatının altüst olduğu ortaya çıkınca Bianca dehşetle, nefret ettiğini düşündüğü çocuğa âşık olmaya başladığını fark edecektir...

"Gençlik edebiyatında eşine az rastlanır, karmaşık bir ilişkinin romanı. Sap'ta ergen diyaloglarının, gerçek hayattan karakterlerin ve eğlenceli anların ardı arkası kesilmiyor." 
-Kirkus Reviews-

"Heyecanlı ve iddialı. Elimden bırakamadım." 
-Simone Elkeles, New York Times çoksatan yazarı-


"Sert, ateşli, ince düşünülmüş ve son derece gerçekçi. Sap son zamanlarda çıkan en iyi gençlik romanı." 

-Elizabeth Scott-


"İlgi çekici ve keyifli bir hikâye."

- Teen Titles-

"Sap sivri dilli ve eğlenceli olduğu kadar duygusal açıdan da çalkantılı. Kitabı bitirdikten sonra uzun süre aklımda kaldı."
-Mandy Hubbard-

"Genç yazar dürüst, hüzünlü ve karmaşık cinsel tecrübeler yaşayan bir başkahraman yaratarak tüm övgüleri hak ediyor. Sap'ı yıllarca tüm arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz." 
-Romantic Times-
(Tanıtım Bülteninden)
Sap - Kody Keplinger ePub PDF e-Kitap indir
Kitap Adı: SAP (Silik, Aksi, Paspal)
Orijinal Adı: The Duff (İngilizce)
Yazar: Kody Keplinger
Çevirmen: Ilgın Berivan Yıldız
Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2015
Sayfa Sayısı: 288
Baskı Yılı: 2015
ISBN: 978-605-343-629-4
Yayınevi: Pegasus
Tür: Genç Yetişkin, Romantik

Kategori;
Edebiyat / Romantik Aşk

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. güvenlik hatası veriyor indiremiyorum neden kaynaklanıyor acaba?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yandexten kaynaklanmaktadır. Dosyada ve linkte sorun yoktur. Sağ alt köşeden ayrıntılar kısmından indirmeye devam edebilirsiniz.

      Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.