Aşkın Kollarında - Julianne MacLean PDF e-Kitap indirJulianne MacLean - Aşkın Kollarında PDF e-Kitap indir
An Affair Most Wicked (American Heiresses #2)

Clara Wilson, Londraya onca yolu adını temizlemek için gelmişti. İnatçılığı, okyanusun öbür tarafında evlenmesini neredeyse imkansız kılarken,yanlışlıkla gittiği bir baloda kendisini Rawdon Markisi Seger Wolfeun kollarında bulmuştu. Clara daha önce hiç âşık olmamıştı ama markiyle tanıştığında bu hissettiğinin aşk olduğundan hiç şüphe duymamıştı. Ne yazık ki aşk, kafasındaki en son şeydi. Buraya kendisine bir eş bulmaya gelmişti, bir hovarda değil.

Kötü şöhretli Marki ise Clara Wilson ile tanıştığında ona karşı öyle güçlü bir arzu duymuştu ki, kendisini aristokrat Londranın girdabına yeniden kapılmaktan alıkoyamamıştı. Şimdi kendisine hiç uygun olmayan bu güzelliğin aşkını kazanmak için mücadele ederken, bu oyunda kendi kalbini de ortaya koyacaktı.

"İşveli bir kadın, enfes bir şekilde hınzır bir erkek ve çok iyi sunulmuş bir Viktoryan atmosferi içinde MacLean okuyucularını büyülüyor. Özel kıvılcımları ve şehvet anlayışı onun zirveye yükselişinin önünü açıyor.”
-Romantic Times

"Türünün harika bir örneği."
-Jo Beverley

“Bu kitabı, iki muhteşem gün boyunca başımı kaldırmadan okumanın keyfine vardım. Hikâye bal gibi akıp gidiyor ve yerinde olmak isteyeceğiniz karakterlerin yaşadıklarını okuyarak sayfaları çevirirken aldığınız lezzetten parmaklarınızı yalıyorsunuz. Muazzam bir hikâye anlatıcı olan ve öykülerine neredeyse şarkı söyletecek denli hayat katan yazarın anlattıklarına gömülüp gidiyorsunuz. Bu kitabı vakit geçirmeden 'okunması gerekenler' listenize eklemelisiniz."
-Suzanne Coleburn

Kitap: Aşkın Kollarında
Yazar: Julianne MacLean
Çevirmen: Deniz Beril Bacaklılar
Orijinal Adı: An Affair Most Wicked
Orj. Seri Adı: American Heiresses #2
Seri Adı: Amerikalı Varisler
Yayın Tarihi: Şubat 2013
Sayfa Sayısı: 372
Dili: Türkçe
Yayınevi:  Ephesus Yayınları
Tür: Tarihi Romantizm, Yetişkin

Amerikan Varisleri Serisi;
1. Kitap: Beni Aşka İnandır
2. Kitap: Aşkın Kollarında
3. Kitap: Aşk Gelince
4. Kitap: Love According to Lily
5. Kitap: Portrait of a Lover
6. Kitap: Surrender to a Scoundrel

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk
Edebiyat / Tarihi Roman

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. LINK ÖLÜ
  TÜM SERİ İÇİN LINK KONTROL LTF
  http://bizimherseyimiz.blogspot.com/2015/10/julianne-maclean-askin-kollarinda-pdf-e-kitap-indir.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.