Caliban’ın Savaşı - James S. A. Corey PDF e-Kitap indirJames S. A. Corey - Caliban’ın Savaşı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

YALNIZ DEĞİLİZ…

Dış gezegenlerin tahıl ambarı Ganymede’de bir Mars donanma piyadesi tüm müfrezesinin canavarımsı bir süper asker tarafından katledilmesine tanık olur. Dünya’da yüksek mevkiden bir siyasetçi gezegenlerarası bir savaşın çıkmaması için uğraşmaktadır. Ve uzaylı bir protomolekül Venüs’ü işgal ederek gezegende muazzam ve gizemli değişimlere yol açarken bir yandan da güneş sistemine yayılma tehdidinde bulunmaktadır.

Uzayın uçsuz bucaksız boşluğundaysa James Holden ile Rocinante’nin mürettebatı Dış Gezegenler İttifakı adına huzuru sağlamaktadırlar. Onlar savaşın pençesindeki Ganymede’de kayıp kızını bulması için bir bilim adamına yardım etmeyi kabul ettiklerinde insanlığın geleceği, tek bir geminin çoktan başlamış olabilecek bir uzaylı istilasını engelleyip engelleyemeyeceğine bağlı

“Eğer müthiş karakterler içeren ve gerçek uzayda geçen bilimkurguları seviyorsanız, buna bayılacaksınız.”
- Jo Walton -

“Bir kitap gişe rekorlarını kıran bir Hollywood filmine ancak bu kadar yaklaşabilir.”
- io9.com -
(Tanıtım Bülteninden)

Kitap Adı: Caliban’ın Savaşı
Orijinal Adı: Caliban’s War
Yazar: James S. A. Corey
Çevirmen:
Sayfa Sayısı: 552
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları
ISBN : 9786053753384

Kategoriler;
Edebiyat / Bilimkurgu

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.