İçinizdeki Gücü Uyandırın - Rosemary Altea

Düşünce gücünün kendimizin ve başkalarının fiziksel ve ruhsal sağlığına nasıl etki yaptığı gerçeğine ışık tutan bir yapıt. Yazar, çevremizdeki görünmeyen güçlerle iletişim kurmaya çalışmaktansa kendimizle iletişim kurmamız gerektiğini öğütlüyor.
Rosemary Altea'nın medyum ve şifacı olarak şöhreti tüm dünyayı sarmıştır. Oprah Winfrey Şov, Larry King Canlı Yayın, The Maury Povich Şov'un devamlı konuğu olan yazar, İngiltere'de kurduğu Rosemary Altea Şifacılar Derneği adlı kar amacı gütmeyen organizasyonunda dünyanın dörtbir yanından gelen hastalara şifa dağıtmaya çalışmaktadır. The Eagle and the Rose, Proud Spirit ve Give the Gift of Healing adlı eserleri vardır.

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin