Mirasyedi - Grace Burrowes PDF e-Kitap indirGrace Burrowes - Mirasyedi PDF eKitap indir

Parlak ve zarif bir roman...

Okuyanları son sayfaya kadar merak içinde bırakıyor. Publishers Weekly Burrowes'in bu ilk romanı son derece duygusal ve zekice yazılmış. Zamanın gerçeklerini yansıtan, karmaşık karakterlerle dolu, okuyucuları şaşırtacak, romantik bir eser. Booklist Baştan Çıkarılmayan Bir Kont Westhaven Kontu Gayle Windham, Moreland Dükü'nün ilk meşru oğlu ve vârisi. Evlenmesi için babasının yaptığı inanılmaz baskıdan kaçmak için yazı, Londra'daki evinde geçirmeye karar verir. Orada onu gizemlerle dolu güzeller güzeli kahyası beklemektedir... Savunmasız Bir Kadın Güzel, yetenekli ve eğitimli bir kadın, Anna Seaton. İşte bu yüzden, Gayle Windham onun kahya olarak çalışmasını anlayamıyor. Bu ikili yakınlaşıp, birbirlerinin kalplerini çalarlarken, Anna'nın sırları, kontun düzenli hayatını mahvetmek üzeredir. Ah bir de kont kadını nelerden koruyacağını bilse...

"Tutku, romantizm ve zekayla dolu büyüleyici bir başlangıç."
- Sophia Nash -

"Parlak ve zarif bir roman… Okuyanları son sayfaya kadar merak içinde bırakıyor."
- Publishers Weekly -

"Burrowes'in bu ilk romanı son derece duygusal ve zekice yazılmış. Zamanın gerçeklerini yansıtan, karmaşık karakterlerle dolu, okuyucuları şaşırtacak, romantik bir eser."
- Booklist -
(Tanıtım Bülteni)

Sayfa Sayısı: 360
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN : 9786054188826
Çeviri : Arzu Petek

Kategoriler;
Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / Kuzey Amerika

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

  1. LİNK ACILMIYOR ILGILENEBILIR MISINIZ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.