Darmadağınık - Emma Chase ePub PDF e-Kitap indirEmma Chase - Darmadağınık - Tangled Serisi 2  ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

New York Times çok satan yazarı Emma Chase'in Karmakarışık adlı kitabının devamı olan Darmadağınık'ta, Kate'le Drew'un başına beklenmedik olaylar geliyor ve ikili ilişkileri için yeniden pazarlığa oturma ihtiyacı hissediyor.

İnsanlar ikiye ayrılır: Yaşananlara temkinli yaklaşanlar ve gözünü daldan budaktan sakınmayanlar… Ben hep sakin kalmaktan yana olmuşumdur. Tedbirli, planlar yapan biriyim. Ne var ki, Drew Evans'la tanıştığımda her şey değişti. Drew çok inatçıydı. Kendisine ve tabii bana çok güveniyordu.

Ama bütün aşk hikâyeleri sonsuza dek mutlu devam etmez. Drew ile atlarımızı batan güneşe doğru süreceğimizi mi düşünmüştünüz? O zaman aramıza hoş geldiniz! Şimdi hayatımın en önemli seçimini yapmak zorundayım. Drew ise kendi seçimini çoktan yaptı. Hatta bu kararı ikimiz adına da vermeye çalıştı. Ama bildiğiniz gibi, ben öyle biri değilim. O yüzden tek başıma Greenville, Ohio'ya döndüm. Gerçi aslına bakarsanız tam olarak yalnız sayılmam…

Şunu öğrendim ki eski alışkanlıklar kolay kolay yok olmuyor. Ve bazen yolunuza devam edebilmek için, başladığınız yere dönmek zorunda kalıyorsunuz.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitabın Adı: Darmadağınık
Alt Başlık: Tangled Serisi 2
Yazar: Emma Chase
Baskı Tarihi: Ağustos 2015
Sayfa Sayısı: 382
Kitabın Türü: Roman, Aşk, Edebiyat
Orijinal Adı: Twisted
Çeviri: Deniz Beril Bacaklılar
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Tangled Serisi;
1. Kitap: Karmakarışık
2. Kitap: Darmadağınık

Kategoriler;
Edebiyat / Aşk Roman ve Öyküleri

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar

 1. süpersiniz!! çoook teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. 1. Kitap silinmiş tekrar yükler misiniz lutfen

  YanıtlaSil
 3. Karmakarisik silinmis tekrar yuklermisiiniz lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Gizem Fere Mafya sekreteri ni ekleyebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 6. İndiremiyorum ilgilenir misiniz her iki kitabı da

  YanıtlaSil
 7. 1.kitap indirilmiyor

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.