Doctor Who - Trenzalore Öyküleri - M. Morris

"Yüzyıllardır buradayım, bir an olsun rahat vermediler…"


Öngörüldüğü üzere, evrenin orduları Trenzalore kapılarına dayanmıştı. Gezegenin yerle bir olmasının önünde tek bir engel vardı: Doktor. Bu pejmürde adam, dokuz yüz yıl boyunca gezegeni ve üzerindeki Noel adlı ufak kasabayı kötü niyetli güçlere karşı korumuştu.O korkunç yıllarda yaşanan olayların bir kısmı kayıtlara geçti. Ancak diğer pek çok hikâye gizemini korumayı başardı. Ta ki bugüne dek...


Bu kitapta anlatılanlar, yüzyıllar boyunca Noel'in ve sakinlerinin yüzleştiği tehlikeleri savuşturan Doktor'un öykülerinden sadece birkaçı. Bu öyküler, günün sonunda dizleri titreyen canavarların ve her şeye rağmen onlara karşı duran bir adamın son anına kadar nasıl direndiğinin şimdilik elimizdeki tek kanıtı.

Sayfa Sayısı: 216
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Yorumlar

  1. 11. doktorun her şey bitti dediği anda Clara'nın Tardis'i kullanması ve yanına gelmesi ona umut vermesi, inanması. Doktorun rejenerasyon hakkı kalmadığı halde yine de rejenerasyon geçirmesi. Diziyi izleyenler bilir zaten daha fazla yazmayacağım spoiler olmasın. Okuyun ve İzleyin...

    YanıtlaSil
  2. harikasınız teşekkürler

    YanıtlaSil
  3. 9. sezonu bitirmemin ardından bu itap güzel olacak sanırım.Teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.