Gülümse Anılara - Camille Noe Pagan ePub PDF e-Kitap indirCamille Noe Pagan - Gülümse Anılara ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Camille Noe Pagan - Gülümse Anılara PDF ePub eKitap indir

Hayatta en çok kime güvenirsiniz? Ailenize... En yakın arkadaşınıza... Sevgilinize...

Başarılı editör Marissa Rogers, liseden beri en yakın arkadaşı olan balerin Julia Farrar'ın adeta gölgesi haline gelmiştir. Julia arkadaşlıkları adına ne istiyorsa, Marrissa da hiç sorgulamadan onu yapar çünkü kendi ailesinden görmediği ilgi ve şefkati arkadaşından görmektedir. Özlemini duyduğu bu hislerin kaybolma düşüncesi ise çekilmezdir.

Ancak Julia, talihsiz bir trafik kazası sonucu beyin travması geçirip kısmi hafıza kaybına uğrayınca, iki arkadaşın üstlendiği roller değişir. Marissa, karşısındaki bu yeni Julia'ya alışmakta güçlük çekmektedir. En yakın arkadaşının, hafızasını geri kazanmak için Marissa'nın unutmayı tercih ettiği olayları öğrenmek istemesiyle, Marissa geçmişe farklı bir gözle bakacaktır.

Fakat bu durum, onun hem kendini yeniden keşfetmesini sağlayacak hem de içinde yeni bir şüphenin oluşmasına neden olacaktır. Julia Farrar gerçekten onun en yakın arkadaşı mıdır?
Affetmeyi ve unutmayı esas alan Gülümse Anılara, öyküsüyle içinizi ısıtacak, verdiği mesajlarla arkadaşlık, dostluk, özgüven gibi değerleri yeniden düşünmenizi sağlayacak bir roman...

"Gülümse Anılara, bizi içine alacak ilginç konusuyla dostluk hikâyelerini seven okuyucuların ilgisini çekecek bir roman."
-Library Journal-
(Tanıtım Bülteninden)

Orjinal isim: The Art of Forgetting
Yazar: Camille Noe Pagan
Çevirmen: Duygu Parsadan
Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
360 syf. - İstanbul, 2012
ISBN : 9789759996512
Tür : Romantizm, Adult, Dram, Women Fiction

Kategoriler;
Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / İngiliz - İrlanda

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar