Şeytan Diyor Ki - Gaelen Foley PDF e-Kitap indirGaelen Foley - Şeytan Diyor Ki PDF e-Kitap indir
Cehennem Kulübü Serisi 1.Kitap - Gaelen Foley - Şeytan Diyor Ki

Ailesinin kaybolan itibarını geri kazanmak isteyen Rotherstone Markisi, hayatının en zor göreviyle karşı karşıya kalır: mükemmel gelini bulmak

Londra'nın aristokrat çevreleri için, Cehennem Kulübü, iyi yetişmiş hiçbir genç hanımefendinin hoş bakmayacağı erkeklerin oluşturduğu rezil bir topluluktur. Fakat bu adamlar düşünülebilecek her türlü ahlaksızlığın peşine düşmekle nam salmış olsalar da, aslında kralı ve ülkelerini korumak için her şeyi yapabilecek güçlü birer savaşçıdırlar.

Rotherstone Markisi, ailesinin itibarını geri kazanma zamanının geldiğine karar vermiştir. Ancak bir Cehennem Kulübü üyesi olarak, kendini sosyetenin gözünde temize çıkarmak için tek bir yolu olduğunun bilincindedir: kusursuz bir güzelliği, saygın bir ailesi ve hepsinden önemlisi lekesiz bir ismi olan uygun bir hanımefendiyle evlenmek.

Yani Daphne Starling gibi olmayan bir hanımefendiyle. Evet, Bayan Starling baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahiptir, ama reddettiği bir talibi itibarını neredeyse iki paralık etmiştir. Yine de, Rotherstone Markisi Max, bu güzel kızın cazibesine ve Londra'nın dedikoducu tiplerini haksız çıkarmanın çekiciliğine karşı koyamaz. Daphne'yi evliliğe ikna etmek ve hovarda bir markinin bile mükemmel bir koca olabileceğini göstermek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

"Foley'ın bu harika aşk hikâyesi Amanda Quick ve Stephanie Laurens hayranlarının çok hoşuna gidecek."
-Booklist 
(Tanıtım Bülteni)

Şeytan diyor ki
Orijinal Adı : My Wicked Marquess
Kategori : Bestseller > Aşk
Yazar : Gaelen Foley
Çevirmen : Elif Dinçer
Seri Adı : Cehennem Kulübü #1/7
Sayfa Sayısı : 480
Çıkış Tarihi : Ağustos 2012
ISBN : 9789944825719

Kategori;
Edebiyat / Romantik

Download PDF (Yandex Disk)

Yorumlar