Piyon - Steven James ePub PDF e-Kitap indirSteven James - Piyon ePub PDF e-Kitap indir
Piyon - Steven James ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Özel ajan Patrick Bowers yakalayamadığı bir katille hiç karşılaşmadı. Şimdiye kadar...

Bölgedeki bir seri katil davasında, danışmanlık yapması için Kuzey Carolina'ya çağırılınca, Özel Ajan Bowers kendisini ölümcül bir oyunun içinde bulur. Kurnaz ve tehlikeli katil, daima adaletin bir adım önündedir. Kendisine İllüzyonist adını veren katili durdurabilmek için Bowers'ın tüm yeteneklerini ve bilgisini kullanması gerekecektir.

Nefes kesici, ürpertici ve elden bırakılması imkansız bir polisiye olan Piyon, son sayfasına kadar sizi etkisi altına alacak.

"Steven James, bu mükemmel romanında, insan yüreğine ve orada bulunan iyilik ve kötülük arasındaki ince çizgiye, büyüleyici bir bakış atmamızı sağlıyor. Piyon'u kaçırmamak gerek."
-Ann Tatlock-

"Piyon'un şimdiye kadar okuduğum en iyi polisiye roman olduğunu düşünüyorum.
-Cecil Murphey-

"Steven James, heyecan verici, gerilim dolu bir öykü yaratabilmek için 21.yüzyıl ileri teknikleriyle, Sherlock Holmes sonuç çıkarma yöntemlerini birleştiriyor. Dr. Patrick Bowers, kurnaz, acımasız bir yırtıcı hayvanı ele geçirmeye çalışırken coğrafya bilgisini ve zekasını kullanıyor. Karakterleri kurtulmak için hem kendileriyle hem de başkalarıyla savaşırken, Piyon, insan denen yaratığın yaşadıklarının geniş bir kesimini kapsıyor."
-Dr. Kim Rossmo- (Texas Üniversitesi)
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Steven James
Çevirmen : Zehra Güven
Dili: Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
Sayfa: 498
Basım Tarihi: 2010
ISBN : 9786051210360

Kategoriler;
Edebiyat / Polisiye

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk) - Şifre:e-kitaphane

Yorumlar