Dünyada Bir Yer - Fabio Volo PDF e-Kitap indir

dunyada-bir-yer-fabio-volo

Fabio Volo - Dünyada Bir Yer PDF e-Kitap indir

"Kendimi koyvermek istiyorum, kendim için daha fazlasını istiyorum, kendimi yükseklere düşmek üzere bırakmak istiyorum..."

Adım Michele. Otuz beş yaşındayım ve ne iş yaptığım konusunda ne diyeceğimi bilmiyorum. Bir sene önce bir kitap yazdım, çok iyi bir şey olmasa da ikinci bir kitap için anlaşma yapmamı sağladı. Kitabı yazmadan önce haftalık bir gazetenin yazı işlerinde gazeteci olarak çalışıyordum. Sürekli anlamda olmasa da, hâlâ bazı makaleler yazıyorum, özellikle de röportajlar. Şu “freelance” diye adlandırılan serbest çalışanlardanım yani. Bu benim esas işim diyelim, ancak daha sonraları ikinci derecede işler ayarlamak da aklıma geldi. Böylece kazancımı arttırıyorum ve her günümü daha değişik hale getiriyorum. Her ne kadar makalelerin konusu gereği olsa da, her konu ile ilgileniyorum. Kiminle röportaj yapmam gerekiyorsa onu arıyorum, bir görüşme ayarlıyorum ve hepsi bu. Bitmiş yazımı teslim ediyorum. Dizgiye hazır.
...

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
246 syf. - İstanbul, 2010
ISBN : 9786055765668
Çeviri : Sema Savaş

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

Download (Yandex Disk)

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin