Cathy Williams & Dani Collins - Bir Günah Gibi & Issız Kumlar

BİR GÜNAH GİBİ    – CATHY WILLIAMS
Gabriel Cabrera, her istediğini elde ederdi.
Alise Morgan’la tanışıncaya kadar…
Güçlü ve erişilmez Gabriel, üç şeyin farkına vardı.
İlk kez kıskanıyordu.
İlk kez birinin peşine düşüyordu.
İlk kez biri cazibesine direniyordu.
Gabriel, her haliyle günaha davet edici, yaşatacağı zevkleri ima ederek, tam anlamıyla baştan çıkarıcı biri olduğunu biliyordu ve masum Alise, kendi ayaklarıyla gelerek, günahının bedelini ödeyecekti.
ISSIZ KUMLAR – DANI COLLINS              
      Şeyh Zafir, duygularının kararlarını etkilemesine asla izin veremezdi ve  ülkesinde barışı sağlamak için cinsel arzularına set çekmek zorundaydı.       Ne var ki Fern Davenport, tüm duygusallığı ve tüm güzelliğiyle, onun bu sağlam iradesini acımasızca test ediyordu ve Zafir, bu kadına sahip olmaktan başka bir şey düşünemiyordu.
       Saf ve masum Fern Davenport ise, asla birlikte olamayacaklarını  bilmesine rağmen, Şeyh Zafir’den inanılmaz derecede etkilenmişti.
       Ve kızgın çöl güneşinin arzularını esir almasıyla yaşadıkları büyülü bir gecenin sonunda, ikisinin de yaşamları sonsuza kadar değişti.

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin