Yabancı Serisi – Diana Gabaldon (ePub)


Diana Gabaldon Yabancı Serisi, ilk kitabı ve seriye ismini veren Yabancı ile başlıyor. Şu ana kadar serinin 5 kitabı Türkçeye çevrildi. (Yabancı, Kehribardaki Yusufçuk, Yolcu, Güz Davulları, Ateşin Çağrısı)

İlk kitap İskoçya’da 1945 yılında başlayıp 1743 yılında devam ediyor. Claire Randal eşi ile İskoçya tatili sırasında taş çemberlerden geçerek birden kendisini 1743 yılında buluyor. Bundan sonra Claire’in başına gelenler ise tam bir karmaşa ve inanması güç olaylar zinciri.
İlk kitap genel hatları ile 1700’ lü yıllarda İskoçya’ da ve bu dönemde yaşanan savaşlara da değiniyor. Geri kalan kitaplar ise Claire, İskoçya, İngiltere hatta Amerika ile devam ediyor. Seri Romance, tarih ve aşk kitapları okumayı sevenlerinde ilgisini çekecektir.
Kitabın güzel yanı ise inanması güç hatta bazı yerlerde korkunç olaylar yaşayan Claire’ in başına gelen tutkulu bir aşkın olması…
  1. Yabancı
  2. Kehribardaki Yusufçuk
  3. Yolcu

Yorumlar

  1. yabancının epub dosyası indiriliyor ama değişik harfler çıkıyor düzeltebilir misiniz lütfen

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.