S. J. Bolton - Kurban

DOĞARSIN, YAŞARSIN, ÖLÜRLER
TÜYLERİNİZİ DİKEN DİKEN EDECEK, SOLUK SOLUĞA OKUYACAĞINIZ, KANINIZI DONDURACAK KADAR KORKUNÇ, ANRENALİN VE GERİLİM DOLU BİR EFSANE VE GERÇEK
Doğum uzmanı olan Tora Hamilton'un hayatı Shetland'a taşındıktan ve taşındığı evin bahçesinde genç bir kadının cesedini bulduktan sonra çok değişir. Tora bu cesedin arkasındaki gizemi çözmek için uğraşırken kendini tehlikeli, tuhaf ve gizemli bir dünyanın içinde bulur. Kadının kalbi sökülmüştür ve kadının üstüne korkunç Trol efsanesini anımsatan işaretler kazınmıştır. Efsane ile gerçeği yan yana getiren esrarengiz olayların arkasındaki sır nedir?
Gizemli bir efsaneden esinlenen KURBAN, kanınızı donduracak büyüleyici bir gerilim romanı. S. J. Bolton kesinlikle takip edilmesi gereken bir yazar.
TESS GERRITSEN
Olağanüstü bir şekilde tasarlanmış, tedirgin edici? Bu çıkış romanı bir bestseller olmayı hak ediyor.
THE TIMES

Sayfa Sayısı: 480
Baskı Yılı: 2009
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar

  1. Kitabı yeni bitirdim. Sonuna kadar nasıl olur? sorusunun aklınızdan bir türlü çıkmadığı, gerilimi sürekli ensenizde hissettiğiniz çok sürükleyici bir roman. Eğer cinayet ve efsaneler ilginizi çekiyorsa mutlaka okumalısınız.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.