Her Şeye Rağmen & İlk Aşk - Susan Mallery & Teresa Sauthwick

HER ŞEYE RAĞMEN - SUSAN MALLERY

Mandy Carter ve Rick Benson sekiz yıl önce tutkulu bir aşkla evlenmiş ancak kısa bir süre sonra boşanmışlardı.
Mandy, halen dostluğunu sürdürdüğü eski kayınvalidesinin ısrarlarına dayanamayarak Rickle onca yıldan sonra yeniden görüşmeyi kabul etmişti.
Ancak Rickle tekrar bir araya geldiklerinde Mandynin hiç beklemediği bir şey olmuştu. Aşk Tanrısı Erosun onlar için farklı planları vardı.


İLK AŞK - TERESA SAUTHWICK

Cassie Brightwell, ağabeyinin en yakın arkadaşı Kyle Strattona olan aşkının yıllar içinde küllendiğini sanıyordu. Ancak Kyle, beklenmedik bir anda karşısına çıktığında Cassie gerçeğin hiç de öyle olmadığını anlamıştı.
Eskiden olsa Kyle Strattonla ilgili hislerini içine gömer, hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ederdi. Bundan böyle pişmanlıklara yer yoktu. Hayatını ertelemeyecekti!

Sayfa Sayısı: 188
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Harlequin Türkiye

Yorumlar

 1. Acaba Her Şeye Rağmen & İlk Aşk adlı kitapların pdf'lerinide yükleyemez misiniz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://www.epub-to-pdf.com/ bu siteyi deneyin. Kendiniz PDF dönüşümlerini yapabilirsiniz.

   Sil
 2. her şeye rağmen& ilk aşk adlı kitapı epuptan açamıyorum alternatif bir linkten paylaşırmısınız!!!

  YanıtlaSil
 3. Her Şeye Rağmen& İlk Aşk kitaplarının PDF lerinide yükleyebilirmisiniz? PDF dönüşümlerini denedim, yapamadım.Sitenizin bağımlısı oldum.Emekleriniz için teşekkürler.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.